Sizde de var mı Trabzon sempatizanlığı?

arkadaşlar tanıdığım bir trabzonlu yok, trabzonuda görmedim, Galatasaraylıyımda ama trabzonluların futboldaki başarıısından mı, karadenizli olmasından mı nedendir bilinmez acayip bir sempati duyuyorum, sizde de var mı böyle bir sempati durumu?(trabzona olmak zornda değil tabi:))

0|0
616

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Buyur sor ne soruyosan :D ... Trabzonluların her takıma saygısı sevgisi vardır ama Fenere hariç . Fenerle maç olacağı zaman çarşı karışıyor

1|0
    0|0
  • Valla Trabzonluları severim ama Trabzon'a sempati duymuyorum hatta pek sevmem ama Galatasaraylıların sevmesini anlarım malum takımın yarısı Trabzon'dan :))

1|0
    0|0
  • Karedeniz uşaklarını severim. Espiritüel olurlar. Sürekli fıkralar anlatıp dururlar. Şiveli olanların konuşmasına, tiplerine bile gülerim. Bazıları da çok küfürbaz olurlar. Laz kahveleri vardır göç ettikleri büyükşehirlerin çoğunda. Şiveli küfürlerine bile gülüyorum.

1|0
    0|0
  • renklerine sempatizanım var barcelonayı tuttuğum için doğal olarak :)

1|0
    0|0
  • Trabzonu severim.Ve bu sitede trabzonlu olmaması üzücü.

1|0
    0|0
  • Galatasaraylı isen trabzonsporu sevmen doğaldır. Fenerbahçeli olsaydın bak bakalım severmiydin :)

1|0
    0|0
  • Trabzonu görsen böyle konuşmazdın..

Yıllarını orada geçirmiş biri olarak şehir güzel, insanları güzel ama iş futbol olunca değişik bir tür oluyorlar...

Fenerbahçe maçından günlerce önce tabut asmalar, sokaklarda dolaştırmalar. Farozun ( hepsi için demiyorum) serserilerinin yol kesip haraç almaları, Maç günü Uzun sokakta yürüyememek ve başka takımlı isen taciz edilmek pek hoş değil..

Ayrıca pahalı bir şehir...

Genel manda şehri ve insanlarını severim futbol illetini uzak tuttukları sürece.

0|0
    0|0
    • deme ya:S ama insanları iyidir ya öyle olmalı öyle hayalliyorum, sen kötülerine denk gelmişsin hıh:)

• son 2 cümleyi yazmasan kavrayamıycaktım:P anladım:)

• şehri de takımını da insanını da çok severim.

1|0
    0|0
  • Galatasaraya partner olduğu için Trabzon sporu sevmıyorum ancak trabzonu trabzon halkını ve karadenizi severim. Ekmeğini yedim suyunu içtim bu coğrafyanın ve hiç unutamadım. Bu arada karadeniz kızlarına selam, ruslar sizin eteğiniz olsun fhdsfdh

0|0
    0|0
  • Gsli olarak severim ama onlarında içlerinde i*neler var.

1|0
    0|0
  • Bende trabzona karşı antipati var ne sempatisi ya ben hayatımda trabzonlular kadar inatçı dik kafalı insanlar görmedim sinir hastası ettiler beni benden uzak durmalarını isterim mümkünse

0|0
    0|0
  • futboldaki başarısı derken ? bu arada ben nefret ediyorum onlardan

0|0
    0|0
    • anadolu takımları arasında 4 büyükler diye anılan başka takım var mı? dedim daha önce

• eskişehirin bursanın adananın taraftarları daha çoşkulu bence

• bursada evet fena değil ama ben trabzonunki kadar takımına bağlı görmedim anadolu takımları arasında.

• benim babam trabzonsporu tutar ama hayaatında hiç trabzona gitmemiştir. Ben fbliyim ama galatasarayı bile trabzondan daha fazla severim :)

0|0
    0|0
  • fenerliyim sözce fenere karşı bir sempatim bile yok trabzona niye olsun

0|0
    0|0
  • Hayır yok :D

0|0
    0|0
  • futboldaki başarısı mı :)) sen renklerden dolayı barcelona ile karıştırdın galiba :)) dskjdksjd

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Karadenize tümden sempatim var. :D Konuşmaları,şarkıları,türküleri çok güzel :)

1|0
    0|0
  • Hiçbir sempatim yoktur. Taraftarı centilmenliğe ve bir Anadolu kulübüne yakışır değil. Ben sevmiyorum şahsen bu da benim görüşüm.

0|0
    0|0
  • bir rizeli olarak sevmem kendilerini:p

0|0
    0|0
    • niye sizde karadenizliymişsiniz işte, nesini sevmiyosunuz?:)

• Ver tabi büyük de konuşmayalım. Hakkımızda hayırlısı...

• tabi canım aynen:)

• Trabzonlulara karşı bir sempatim yok.. Hatta tam tersi..

0|0
    1|0
  • Hayır yok öyle bir sempatim hatta tam tersi diyebilirim.

1|0
    1|0
Yükleniyor...