Nedir bu bendeki arşiv hastalığı?

İndirip izlediğim filmleri dizileri silmeye kıyamıyorum ya hafıza tıka basa dolu ne sileceğimi bilmiyorum sizin de var mı böyle enteresan psikolojik sorunlarınız? :DDD

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• bende konsol oyunlarini biriktiriyorum haftada 10 15 cd almama ragmen oynadigim cd sayisi 2yi gecmez ama arjivde olsun diye surekli aliyorum niyeyse

0|1
    0|0
    • o manyaklık sadece bende yok demek ki :DD

• isin bokdan kismi aldigim oyunlar 10 dolar ile 50 dolar arasinda degisiyor her hafta kendi butceme gore kucuk bir servet oduyorum o oyunlara ve oynamiyorumda niye aliyorsun dersen bende bilmiyorum manyaklik sanirim

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 8

• Sorun değil ki :) En kaliteli sunum hangisi falan özenle seçip indiriyorsun, altyazısını senkronluyorsun, afişlerini fragmanlarını ekliyorsun, silmeye kıyılır mı onlar ahaha. Disklere yazdırıyordum ben, odam disk doldu

0|0
    0|0
  • Hayır yok. Ama kitap konusunda var. Okuduğum 500e yakın kitabı saklamadan edemiyorum...

0|0
    0|0
  • seninki bilgisayarda harddiskte şükret bende müzik aleti biriktirme hastalığı var :D odada yer kalmadı gitar sythesizer gidiyoruz bakalım nereye kadar :D

0|0
    0|0
  • bende de film hatalığı bende biriktiriyorum pc de 1gb yer kaldı artık hard disk alıp kurtulcam yoksa bişey yükleyemiyorum

0|0
    0|0
  • Bir ara 700 gb olmuştu benim haftalarca uğraştım sıkıştırdım 300 gbta indirdim i*ne harddisk kafa attı

0|0
    0|0
  • Benim kuzenımde var 2 trebayt harddısk dolu fılm yer kalmadı dıye 1 trebayt daha alıcak :D

0|0
    0|0
  • Hayır yok :D

0|0
    0|0
  • Sende filmleri , dizileri indirerek izleme ?

Yok yani ben zaten indirerek izleme olayına çok salakça gözle bakıyorum. ^^ Ne gerek var bekleyip indirmeye, aç internetten hd kalitede bul ve izle.

Böylece sorununda halledilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...