Sevdiğiniz için veya yakın arkadaşınız için yapmam deyipte yaptığınız birşey var mı?

Evet arkadaşlar soru çok basit sevgiliniz için kız erkek farketmez veya çok değerli bir arkadaşınız için aileniz için farketmez ben bunu asla yapamam deyipte yaptığınız bişeyler var mıben mesela hiç tanımadıgım bir kızla sırf arkadaşım için konuşmuştum :)

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Onun adını toplum içinde yüksek sesle söyleyerek açıklama yapmama izin vermesi için yalvarmıştım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• YAZSAM ROMAN OLUR CİNSİNDEN. ARKADAŞLARIMA ÇOK BAĞLIYIMDIR. İLERİKİ YAŞLARIMDA GÜLECEĞİM ÇOK ŞEY VAR. :DDD GERÇİ ŞİMDİ DE HATIRLADIKÇA HAYVAN GİBİ GÜLÜYORUM :DDD

0|0
    0|0
    • Sadece senin için demiyorumda 1-2 örnek yazıverin ya :)

• ARKADAŞIM ÇOCUĞU ÇOK SEVİYORDU. ÇOCUĞU EDREMİT'TE GÖRDÜK, TATİLDE. ÇOCUK BENİMLE ÇIKMAK İSTEDİ. ÇIKIP ARKADAŞIMLA ARALARINI YAPTIM 3 SENEDİR BERABERLER. :D

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUUU. :D

BENİMLE YATIYORUM DİYE ARKADAŞIMLA GECE SAHİLDE YATMIŞLIĞI VARDIR ÇOCUĞUN :ç:sçS:ç ŞUAN ÇOK İYİ ARKADAŞIZ. SELAM ÇAKIYIM ONA BURDAN :D

• onlar icin asla asla yapmam demem :)

0|0
    0|0
  • çok yakın bir dostumla küsmüştük bidaha yüzüne bakmam demiştim. ki 4 yıldırda bakmıyordum. ama sonra barışmak isteyince barıştım tükürdüğümü yaladım daha napıyım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Onlar için yapılır elbet.

0|0
    0|0
  • Evet var, olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...