Hafıza kartı sorunu acill

Arkadaşlar durduk yere hafıza kartımın adı garip şekiller oldu.ve dosylarımın yarısı acılmıyor.görüntüler klasörüm yok olmuş.bazı fotoğraf kalmış aynı klasörün içindeki bazı fotoğraflar gitmiş.fotoğraflarımın bazılarını açıyorum fotoğrafın bir kısmı görünmüyor üst tarafı görünüyor mesela.benim dosyalarımı kurtarmam lazım napmalıyım? çok zor durumdayım.

Güncellemeler:
Arkadaşlar ben sorunu anlatamadım galiba virüs telefonumun hafıza kartına girdi sanırım.bilgisayarla alakası yok yanlış anladınız.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• PC ye adam akıllı vürüs programı almazsınız. Ya beleş ya da kırık antivirüs kullanırsınız sonunda olacağı bu...

İyi bir virüs taratması yap ( kırık/carck olmayan. Sözde bilmem kaç yıllık olmayan bir antivürüsle). Kaspersky, Eset Samrt Securitiy, Webrut Anywhere Secure , norton 360 vs.

Daha sonra başka PC de dene. Baktın halen yoklar

Recover my files dene.. Silinen dosyları getirir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tamam işte biz de onu diyoruz.

Telefonun hafıza kartını PC ye tak ve açmadan önce virüs taratması yap...

Detaylar bir önceki yorumda anlatılmıştı...

0|0
    0|0
  • ya Virus Security felan bosunami satiliyor saniyorsun? durduk yerede bozulan bisey diyil belli bir meseleki virus bulasmis bilgisayarina

0|0
    0|0
  • virüs olabilir belki ?

0|0
    0|0
    • Virüs var kesinlikle onu anladım zatende dosyalarımın yarısı gözüküyor yarısı gözükmüyor onu nasıl halledicemi düşünüyorum :/

• winrar içinde aç klasörü bazen gözüküyor öyle

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...