Bilgisayar başında oturmaktan artık popom morardı ne yapmalıyım?

Öyle bir bağımlılık yaptıki bilgisayar başından kalkmak istemiyorum aslında kalkabilirim ama kalkmak istemiyorum arkam hem uyuştu oturmaktan hemde morardı birşey olur mu? Ve bu durumdan nasıl kurtulabilirim iyice asosyalleştim bu aralar pek evden çıkmıyorum dışarı ne yapmalıyım?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Dışarı çık yarım saat yürüyüş yap. Kendine geleceksin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çık evden tamam mi yeter kıçın kocaman olacak sonra sana i*ne diyecekler adın çıkacak :) ikna etmek için yeterli mi :)

0|0
    0|0
  • şoförler dinlenin dfemişler hepsi ayağa kalkmış:) arkadaş dışardaki dünya daha güzel inan şuan burda mecburi kaldığım için çok takılıyorum ama normal zamanda aklıma gelmez net pek:)

0|0
    0|0
  • Bilgisayarı en kısa sürede hayatından çıkar bildiğimiz bağımlı olmuşsun

0|0
    0|0
    • Aslında her akşam bildiğimiz beş dakika bakarım diye alıyorum kucağıma alış o alış 14-15 saat bir daha düşmüyor kucağımdan.nasıl çıkartmalıyım 2 dk bıraksam aklım bilgisayarda

• İşte bırakıcaksın sonra yavaş yavaş alışıyorsun yokluğuna

• yeter artık bilgisayar dışında da bir hayat varr :D:D çık biraz gez kendine gel

0|0
    0|0
    • Hiç gezmek istemiyorum 4-5 tane site var onları bırakıp gidemiyorum bir yere

• İşte kendimi zorunlu hissediyorum hatta moderatör yaptılar sitenin tekine yapmadan öncede sordular günde kaç saat girersin falan diye girmezsem ayıp olmazmı?

• üye olmasan nolcak sanki bırakın bu işleri ya .s

• poponu sevelim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kendine çekidüzen verip bilgisayarı alıkoymalısın hayatını bir düzene sok mesela günde yapmak istediklerin için saat belirle bilgisayarı şu kadar saat oynucam şu kadar saat kitap okucam vs. gibi

0|0
    0|0
  • Bol ısınan bir notebook al soğutucusuz kullan o seni adam eder.

0|0
    0|0
  • Hemoroid olabilirsin yakında

0|0
    0|0
Yükleniyor...