Çarşı grubuyla ilgili

Çarşı benim çok takdir ettiğim bir gruptur gerek saha içi desteği gerek toplumsal olaylara duyarlılığı ama bence Türk futboluna çok zarar veriyorlar ne bileyim işte fenerbahçe Şampiyon olduğu zaman Fenerbahçelileri dövmeleri ya da Son Galatasaray'ın süper Kupa aldığında Galatasaraylılari denize atmaları fener bahçe en Son şampiyon olduğunda Beşiktaşda şampiyonluk kutlamak isteyen Fenerbahçelileri linç etmeleri tv ye yansımıştı belki hatırlarsınız yani bu kadar iyi bir taraftar grubu neden böyle holiganlasir sizcede öyle değilmiş...

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Sana katılıyorum.Holigan olmasalar keşke,yoksa severim.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Her grupta kendini bilmez holigan var genelleme.yapmak doğru olmaz... Ona bakılırsa Gezi parkı eylemlerinde elindeki limonla yaralanan biber gazı yiyen Galatasaraylılara ilk müdahaleyi de yapan çArşı grubudur. Futbol terörüne gelince ülkemiz sporunda kaçınılmaz bir.gerçektir. Holganlar her yerde var ki buna Bandırmaspor ve Ahkisarspor.da dahil...

1|0
    0|0
    • Bakın ben dedim zaten taktir ettiğim yönleri var buna toplumsal olaylara duyarlılığı dahil diye ama bu kendini bilmez bir kaç kişi değil Beşiktaş semti sanki sadece Beşiktaşlı olanların hakkı gibi bir görüş var

• Semt bizim aşk bizim. Beşiktaşta yalnız Beşiktaşın şampiyonluğu kutlanır.

0|0
    0|0
    • Çok büyük bir dar görüş

• Herkes birbirinin hassasiyetlerine saygı göstersin. Semt-i müdafa diye bir durum var Beşiktaş taraftarı senelerdir orda şampiyonluk kutlatmıyor. Arbede çıksın istemiyorsan orda kutlamayacaksın kardeşim durum bu.

• Ya yemin ederim çok güldüm,bizi denize mi attılar asdsfsdf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• çarşı gurubu şuana kadar kimseyi öldürmedi. galatasaray taraftarı kadar holigan olmadık henuz. bir beşiktaşlı muhendisi doverek olduren gs taraftarı yakın geçmiştede bir fenerliyi bıçaklayarak oldurdu. holiganlığın ne olduğunu orenmeden çamur atmayalım.

0|2
    0|0
    • Kardeşim ben burada bir karalama yapmıyorum sadece söyledim hani böyle bir savunma yapmana gerek yoktu

• öpünce okşayınca erkek erkeğe... beklentiler hiç hoş değil bursalı mısın ?

• Bursalı degilim sen dr görüşlumusun

• çArşı hak edene hak ettiğini verir

0|1
    0|0
  • dostum her şeyin yeri vardır sen beşiktaş meydanda fenerbahçe,galatasaray şampiyonluğu kutlarsan denize atılırsın.

optik başkanın bir sözü vardı; bize saldırmayana biz saldırmayız,nefsi müdafa hakkımız saklıdır diye.

sınırını bilene birşey olmaz merak etme...

0|0
    0|0
    • Bu nefsi müdafaa değil bu sadece holiganlik Beşiktaşda kimse şimdiye kadar Kutlama yapmadı bunun sınırı falan yok denize atılan Galatasaraylılar iki kişiydi

• Yani semt tapulu malimi yani öyle taraftarın bu kadar dar görüşlü olmaya devam edilirse holiganligin önüne geçemeyiz

• cenaze evinde düğün olur mu ?

• ÇA®şı spor takımı olmanın ötesinde, bir yaşam tarzıdır. Herkes Beşiktaşlı olabilir, ama herkes ÇA®şı'lı olamaz!

0|0
    0|0
  • belki kendi açından haklısın ama biraz içine girebilsen biraz semtin havasını alabilsen emin ol neden böyle olduğunu anlarsın orası bizim için kutsal bir yer başka renkleri kaldıramıyor semt...

0|0
    0|0
    • Yani sadece biraz ılımlı olmak bütün sorunları aşar

Yükleniyor...