En mutlu gününüz ne zamandı

Herkesin hayatında mutlaka en çok mutlu olduğu bir gün vardır? Ne oldu da veya ne yaşadınız da o gün çok mutlu oldunuz? Bundan daha büyük bir mutluluk olmazdı dediğiniz gün hangi gündü neler yaşadınız o gün?

0|0
26|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 25

Erkekler Ne Diyor 9

• "En mutlu" gibi bir deyimi kullanmamak gibi bir tabum var.. Ve "en acı" gibi..

Çünkü ne zaman "bugün en mutlu günümdü" dediysem devamında acı veren şeylerle denedi hayatın sahibi.. "En acı günüm" dediğimde de daha beteriyle karşılaşma fobisi bir anlamda..

Ama mesela bugün iyiydim.. Yoruldum ama yeni insanlarla tanıştım. Her insan yeni bir dünyadır mantığıyla yeni bir dünyaya dahil olmuş gibi hissettim kendimi..

En mutlu günler sizlerin olsun, ne diyeyim :))

1|1
    0|0
  • Galiba daha çok küçükken dedem bana 2 tane kamyon oyuncak aldı o zaman çok mutlu olmuştum :D

0|1
    0|0
  • cocukken babamın aldıgı plastık ayakkabının kenarlarını sıyah beyaza boyarken gozlerımden okunan mutlulugun tarıfı yoktu...

2|1
    0|0
  • Nacizane üniverstyi derece ile kazanmıştım o gün rüya gibiydi o gün hiç bitmesin isterdim hiç tanımadığım insanlar yanıma geldi hayranlıkla bakıyorlardı insanın egosunu okşayan bişey...

gözlerimi kapatıp hayal ederim zaman zaman o günü...

0|1
    0|0
  • Evlendiğim ve çocuğumun olduğu gün

0|1
    0|0
  • 15-16 haziran 2011

0|1
    0|0
  • o kadın! hayatımın en özel kadını... onu çok sık göremiyordum ama birbirimizi seviyorduk. bunu biliyordum ama sözle ne kadar hissettirilebilirki? yani onun beni sevdiğini. sonra birgün ikimizde çıplağız. sarıldı bana. sırtım ona dönük bir şekilde sardı beni. hayatımın en özel anıdır. üstelik o anın güzelliğini o an çok az farketmiştim. zaman geçtikçe o an benim için daha çok özelleşti. vaybe! ne günmüş :)

0|1
    0|0
  • 4 yıldır kimseyle çıkmıyordum sonra 5 ay birini takip ettim evet evet bu o sonunda buldum dedım konustum kabul etti en mutlu günümdü sonra*di gitti ogunden sonra maddeler dostumuz.

0|1
    0|0
  • Bugun annesi tarafindan yuvadan kovulup, ormanda orangutanlar tarafindan acımasızca zi*ilen antilop yavrusu gibi uyandım, en b*ktan günüm bu gün. En mutlu günümde tayyip tahttan inince olcak :A

0|1
    1|0
Yükleniyor...