Başbakanı ağlatan esmanın sıirını dınledınız mı?

Dinlemeden yorum yapmayın başbakanı özelıkle dınleyın

Bır anısı var . Ondan ağladı

Güncellemeler:

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• bir insanın ağlaması gayet normaldir, güçle alakası yok, bir başbakanda ağlayabilir bir annede nitekim yavrusu ölen bir köpek bile ağlar, bunu bu kadar duygusuz karşılayanları anlayamıyorum nasıl insanlık bu?şiiride dinledim harika ve duygusal.

0|2
    1|2
    • ağlamak sonuçta canlılara mahsus bişeydir ama bu güne kadar mazlum edebiyatıyla oy toplamış, mazlum rolune girerek insanların duygularını sömürmüş, ve seçimler yaklaşıyor diye tekrar aynı yola başvuran bir timsahın gözyaşlarından başkası değil gördüğün...

• aynı resme bakıp farklı yorumlar yapıyoruz, seninki bence yanlış, sana göre de benimki yanlış ama dediğim gibi yorum bu değişir yani saygı duyarım ama bence öyle değil.

• malasef link paylaşamıyorum, sana hükümette görevli bakanların ağlama tarihleri ve denk geldiği dönemlere ait ilginç tesadüfleri sunabilirdim, bu kadar romantik bakmayın allah aşkına görmek bu kadar zor değil... içinde vicdan taşıyan öyle bir şiirde ağlayabilen biri, o kadar hümanist biri polis şiddetin de ölen ama karşı görüşten olan insanlar içinde ağlar, sonuçta insanlıksa eğer, bunun faşizmi ayrımcılığı olmaz... aslında verilecek o kadar çok örnek varki, malasef görmenize yetmiyor .

Kızlar Ne Diyor 4

• kendi ülkesinde ölenlere hakaret edip elin esmasına ağlamasını bana hiçkimse açıklıyamaz.

0|3
    2|3
    • Yahu güldürüyorsunuz beni.İngiltere,Almanya vs.Bunlara hadi Atatürk gençliği diye iki sırtlarını sıvazlıyor bunlarda kendilerini önemli bir iş yapıyor sanıyor.İlk Atatürk'ü öven insana bak sonra neden övdüğünü anlarsın.

Kendi ülkesinde düzeni bozmank isteyenle.Mısırda özgürlüğünü isteyen bir değil.Siyaset için küçüksün daha lisede gördüklerinden baska bilgin yok senin.Az arastır.

• emin ol senin 100 katın kadar araştırdım. sen akıllı beni cahilmi sanıyorsun? sen yaşça büyümüş olabilirsin ama akıl yaşın hala çok düşük. burdan bile belli ediyorsun kendini.

• Başbakanını Gizliden savunmak oldu mu şimdi ..

Kendi ülkesine de bu kadar ağlasın Helal olsun ne iyi adam dicem ..

link

0|2
    1|1
    • sanada soylıyım

Ülkenın huzurnu bozan anarşist ınsanlara neden ağlasın ?

• Atatürk'ün yaptığını sorgulamak sana kalmadı Gizli ..Hadi git başbakanını savun sen ..

Mümkünse beni de engelle !

• Her mısır konusunu neden dağıtmak istiyorsun ki.Tamam ölen gençler için üzüldük.Ama mısırdaki ile buradakileri bir tutmak çok mantıksızca.

• Dinledim bende çok duygulandm.

1|1
    1|1
    • Yanlis dusunuyosun.bu ulkede tayyibi sevende olabilir sevmeyende.seni herkes sevecek diyede bir sey yok.ben herhangi bir partiyi desteklemiyorum. Madem ki bu adam dindar biri madem ki din partisi diye geciniyor dinde boyle birsey yok arkadasim.Kuran ı ac oku bu adamin yaptigini destekleyen bisey var mi goster bana. Gezi olaylarindaki insanlar icin ''iyi oldu '' diyebilen biride bana Müslümanlıktan bahsetmesin.

• ben ATATÜRKÇÜ biriyim. parti tutmuyorum sadece bunu söyledim :) kafama uyan bir parti yok yani bilmem anlatabildim mi? :) hee Atatürkçü olmak bir insanı dinden çıkarmıyor bunuda belirteyim.gayet dinine bağlı biriyim. yabancı kanallar ya da yabancı güçlere girersek konu uzarda uzar elbette ki daha bilmediğin ve bilmediğim neler deler dönüyor.iyi oldu diyorsan sende bunun günahına ortak oluyorsun demektir. muhatap alacağım bir İNSAN değilsin. İyi günler diliyorum.

• Gülr güle

• o olayı anlamya çalııyorum esma kim ne şiiri

0|0
    0|0
    • Mısırda vurulan 17 yasındak Bır kız.Ölmeden önce babası Onu rüyasında gelınlık ıcınde görmus bu gece senın duğun gecenmı dıye sormus. Kızda benım düğünum oğlen vakıtlerınde olacak demıs. 2 gun aradan sonra babasının ruyası gerçeklestı oğlen sıralarında vurularak şehıt oldu.

Erkekler Ne Diyor 6

• dinlemedim,bu kadar güce sahipken ağlıyorsan duygusallıktan değil acizliktendir..Saygılar

1|2
    2|2
    • Senın kadar cahil bır ınsan daha görmedım. Ne kadar guclu olursa olsun bır ınsanın ağlaması ıcın duygu lazım güç değil

• değerli arkadaşım lütuf edip cevap veriyoruz şahsına birşeyde demiyoruz,beni cehaletle suçlaman hoş değil..ben sana saygı çerçevesinde yazıyorum...cevabına cevap vermek gerekirse; sorun şu, hatay patlamasında ölen onca insana kim ağladı? geziparkında ölenlere kim ağladı? ya da bir şehide ağlayabildinmi? bence devlet yönetenler halkı kucaklamalıdırlar,seçerek ağlarsan bana göre acizliktir..dünyayı çok toz pembe görmemelisin..tekrardan saygılar

• Başbakan esmaya ağlamıyor Bır anısı aklına geldı bı dınlesen Olayı anlıcaksın

• Bu şiire duygulanmak için önce şehitlik nedir evlat sevgisi nedir onu bilmek lazım herkesin anlamasını beklemiyorum bu şiiri anlayıpta duygulanmak için belli bir seviyenin adamı olmak lazım başbakanın bu duyguları taşıyan biri olduğunu görmek beni mutlu etti

0|1
    0|1
  • Simdi sana ne desem bos cunku seninle farkli görüşlere sahip 2 insaniz buyuk ihtimal.kendi ulkesindeki musluman insanlar eylem yaparken verdigi emirlerle musluman kardeslerimizin olumune sebep olan insanlarin goz yaslari bana inandırıcı gelmiyor.

0|0
    0|2
    • Kendi insanlari insan gibi olsa onlara da aglardi.

• polis bir emir gelmedikten sonra o noktaya gitmezdi. ben biriyle kavga ettim diyelim misal. polisi arıyorlar polis olay bitiyor gelip tutanağını tutup gidiyor. demem o ki eğer polis o bölgeye gitmese orada bu denli taşkınlıklar çıkmazdı. hee tabi ki devlet malına zarar verenleri savunmuyorum. yaptıkları iş iş değildi o konuda. yapılmaması gerekirdi. alkole gelince ben alkol kullanan biri değilim. lakin kimsenin özgürlüğü kısıtlanamaz bence.

• alkol dinimizce haram evet fakat bu kısıtlamayı protesto eden adam MÜSLÜMANLIKtan çıkacak diye bir şey yok. yanlış düşünüyorsun o konuda.

• Bu gözyaşlarına sahte diyenler;insanlıktan,vicdandan nasibini almamış insanlardır.

0|1
    0|1
  • dinledimm

0|0
    0|0
  • Doğrudur dinlemedik biz hala gezi parkında öldürülen gerçek kardeşlerimizin yasındayız

0|2
    2|1
Yükleniyor...