Parfüm hakkın da erkekler ve kızlar bakarmısınız

İlk önce beyler önerdiğiniz güzel bir parfüm var mı ?

Kızlar sizin çok hoşlandığınız bir parfüm var mı bayılacağınız falan önerdiğiniz ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• One million çok güzel bir koku.

0|1
    0|0
  • armanı black ;)

0|0
    0|0
  • One Mıllion bayılırım

0|1
    0|0
  • ucup gitmeyen parfum bulamıyorum hep uçup gidiyo

0|0
    0|0
    • Öyle bir parfüm yok zaten o zaman sıkalım hiç gitmesin hayatımızın sonuna kadar olur mu öyle.

• ben oyle demiyorum zaten hemen ucup gidiyorlar diyorum bizde biliyoruz hayatımının sonuna kadar üstümüzde kalmıycagını

Erkekler Ne Diyor 4

• 7 yıldır aynı parfümü kullanıyorum. artık karakteristik kokum olmuş. ünideki arkadaşlar apartmanda eve çıkarken evde olup olmadığımı anlayabildiklerini söylüyorlardı :D ahh sır söylemem ismini :P ki zaten çoğu erkekte beğenmez bu kokuyu kullanmaz. :)

0|0
    0|0
  • jil sander sun men dene az kişide var birah pahalı hem kalıcı hem hoş kokusu vasr orjinali 180 civarında ama dp de aynısına benzer yapıyor ya da diesel kullan derim ama galiba onuda cok kişi kulanıyorr

0|0
    0|0
  • D&G sexy chocolate

One million

armani black code

armani gio

lacoste blanc

Bvlgari Aqva Pour Homme

bunlardan bende var hepsi ayrı bir güzel , tanıdık tanımadık bayanların parfümün çok güzelmiş dedigini bilirim

0|0
    0|0
    • Peki fiyatıları nelerdir bunların ?

• 105 tl ile 150 tl arasında degişiyo , ama bunlara orjinal parası yetiştirmek mümkün degil , ben çok sıkarım bu yüzden iyi bir yerden dolum kullanıyorum

• didaktik bir başlık bakalım nelermiş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...