Ligin başı ama sizce şampiyon kim olur ilk 2 hafta itibariyle gözünüze giren takım?

Ligin başı ama sizce şampiyon kim olur ilk 2 hafta itibariyle gözünüze giren takım=?

• BEŞİKTAŞ
    30% (3)47% (8)41% (11)Oy Ver
  • FENERBAHÇE
    20% (2)18% (3)19% (5)Oy Ver
  • GALATASARAY
    50% (5)35% (6)40% (11)Oy Ver
  • TRABZONSPOR veya BURSASPOR
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • DİĞER TAKIMLAR...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|16

En İyi Kız Görüşü

• sağlam bir sol bekle bir de eneramonun durumuna göre hızlı fırsatçı bir forvetle bu ligin tozunu attırır Beşiktaş'm

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Galatasaray'ım <3 Şampiyonluğun en büyük adayı ..

Onun dışında Beşiktaş , Kasımpaşa ve Sivas'ın oyununu cidden beğeniyorum ..İlk hafta Kayseri'ye karşı kaybetmelerine rağmen müthiş oynamışlardı ..Konya karşısında da iyi oynadılar ..

1|0
    0|0
    • hala galatasarayım diyor yahu bursa karşısındaki futbollamı şampiyon olacaksınız .DDD

• ben BJK liyim bu sene yine UEFA ya gidecek kadar puan toplayalım yeter diyordum BİLİÇ iyi teknik adam transferler NOKTA atışı olmuş atiba Gökhan töre Serdar Kurtuluş kaleci Tolga gerçekten yerinde transfer olmuş şimdi hala GS yi 1. favori görüyorum FB den daha iyi olduğumuzu düşünüyorum... ilkerisi neyi getirir bilemiyorum eğer aslan ş.liginden hemen elenmez ise biz şampiyon olabiliriz diyorum...

• Beşiktaşlı olduğunu biliyorum yahu .. :) Ben Bilic transferini duyduğum zaman söylemiştim çok iyi olcak diye ..Beşiktaş kötü bir sezon geçirdi ihtiyacı vardı böyle bişiye .. Kesinlikle Fenerden daha iyisiniz ..Bursa deplasmanı her zaman sıkıntı olmuştur bizim için ..Yine öyleydi ilk yarı çok iyi oynadık hatta 2. yarıya da çok iyi başladık . Değişiklikler kötü oldu..Onun dışında ben futbolumuzu beğeniyorum ..Dediğim gibi en büyük aday bu sene de biziz inşallah .. :)

• galatasaray :)

0|0
    0|0
  • uzun süredir kara sularımızda gözükmeyen Beşiktaş kıyaya vurdu :) 3 maçlık liderlikle Şampiyonluk havasına girdiler...

Şampiyon tabiki belli GS

0|0
    0|1
    • yok daha 2, haftada girdik o havaya 3, haftayıda galip kapatırsak şampiyon 5. haftaya kadar galip kapatırsak şampiyonlar ligi şampiyonu olacağız ;) :)) Biz havalara girdik tee sana noldu be arkadaş ben her zaman derim şu anda favori GS 2. Fb derdim hep ama FB den iyiyiz 2, biz gözüküyoruz siz bir hata yapın ensenizde BJK olacak herzaman yeterki tökezleyin (örnek bursa maçı gibi) Daha çok tökezleyeceğiniz maçlar görmek dileğimle :D

• Güzelim mi? :)) neysee... :) Rahmetli baban mı geçte olsa başın sağolsun :( Bazı BJK lilere kız ben bazı değilim yakışıklım :P :D (güzelim lafına karşılık :D )

• Şu yorumları okuyunca gurur duydum Beşiktaşımla :)

0|0
    0|0
  • Dün güzel oyun sergilediler diye hemen BJK olamaz,

Biz 1. onlar 2.olur.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş:)

0|0
    0|0
    • neden gizlisiniz? kartallar gibi çıkın meydana da kimmiş Beşiktaşlı görelim ;) :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Her takımın kendıne göre sorunları var kısaca en az sorunu olan ve en çözülebilir sorunlara sahip olan ilginç bir şekilde beşiktaş. bunda başkan fikret ormanın çok büyük katkısı var. kendisini bir futbol sever ve bir beşiktaşlı olarak ayakta alkışlıyorum. bilic tercihi, istikrarlı yönetim anlayışı , dev kurumlarla yaptığı sponsorluk anlaşmaları beşiktaşın kaderini bir hayli değiştirdi. Yıllardır sivri sinek vızıltısı olan buyume hedefi artık radikal bir hedef. Beşiktaşın bu yıl ya da gelecek yıl şampiyonluğuna kesin gozle bakanlardanım.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama beşiktaş diyorum çünkü başında ki teknik adam çok disiplinli kuralcı takımda gayet iyi fernandes evini siyah beyaza bile boyatmış :) Beşiktaş diyrum

0|1
    0|0
    • ben BJK liyim ama daha o kadar diyemiyorum evet BJK iyi gidiyo ama GS den iyi diyemeyiz şimdilik GS hala 1 numara zamanla BJK farkı ya da GS farkı ortaya çıkacak ;)

• Bir sol bek alınırsa Beşiktaş'ı şu oyunla durduracak takım yok .

1|0
    0|0
  • Beşiktaş olur bence bu sene

0|0
    0|0
    • gideyimmi :)

• vaaayyyy misafir olduk he :)

• İNŞALLAH yaa Biliç kaliteli adam..

• Hangi iki hafta mk

0|0
    0|0
  • fenerbahçe olamaz bursa da iş yok anca galatasaray'a karşı oynar trabzon desen daha oturmadı takım oturması yarı sezonu bulur sıkıntılı yani beşiktaş desen ne yapmaya çalışıyo kimse çözemedi daha ben ' hala galatasaray ' diyorum :))

0|0
    0|0
  • iyi bir sol bekle bu işin üstesinden gelir şampiyon oluruz.. Kartalım uç göklere !

1|0
    0|0
  • Gönül ister ki Beşiktaş şampiyon olsun...Sol bek ve Skorer bir forvete ihtiyacımız var...Ayrıca Veli ve benzeri futbolculardan nefret ediyorum...

0|0
    0|0
    • Dünki maçı seyrettiysen almeida gezindi durdu resmen veli den once ondan nefret eder oldum ben... (veli yine iyi onun yanında )

• Forvet konusuna değinmiştim...O adamın kafasına kask takmak lazım...Devamlı kafasını tutuyor...Kafa da mübarek kütük gibi...Ne oluyor da acıyor anlamadım...Escude de soru işareti...Oraya sağlam bir adam almadık...Elimizde çok oyuncu varmış gibi Franco' ya yatırım yaptık...Garanti bir 11 oyuncusu alsanızya...

• Yeee Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Ne ikisi dostum

0|0
    0|0
  • Galatasaray rahat kazanır bu sene yine kupayı

0|0
    0|0
  • Galatasaray şampiyon olur.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'la G.Saray rakiplerine fark atar bu sene.

0|0
    0|0
  • FENER BAHÇE.

0|0
    0|0
  • ulan bjk top oynamıyor anasını satim.. Galatasarayda öyle ama Galatasaray 5.Haftadan sonra koparır götürür..

0|0
    0|0
Yükleniyor...