Nedir bu rus italyan meselesi

gerçekten anlamak zor.italya erkekleri sapık ve p*rnocu oluyorlar.rus kızları ise verici sürekli zengin koca arıyorlar kendine.ikiside bu kadar seviyesizken bunların bu kadar peşinde koşmanın ne anlamı var.

0|0
214

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Ruslara hasta falan degilim.

italyan erkeklerini de kızların hepsinin begendini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • aslında o söylediklerin bizim erkek ve kızlara daha çook uyuyor

0|0
    1|1
  • tahminimce Türk kızlarını tavlamanın aşırı zor olması biz Türk erkeklerinin zor engellere dayanamayıp daha kolay ve daha güzel olan kısma yönelmesindendir.İnsanoğlu her zaman daha kolay olan yolu tercih etmiştir.

0|0
    0|0
  • Rusların öyle olmasının sebebi rusyada erkek nüsufu kadın nüfusunun çeyreğinden bile az. İtalyada da tam tersi. Nedeni bu .

0|0
    0|0
  • işte kızlar italyanların şeyine hasta.

erkeklerde rusların kine. aşk olmaz anlamıyorlar

0|0
    0|0
  • ruslar harbi güzel ama son zamanlarda bişey dikkatimi çekti tayland harika taylandı kadınlar işini harika yapıyorlar burdan hepsine çok selam söylüyorum

0|0
    0|0
  • Git ve öğren.

0|0
    0|0
  • ben bangladeşli kadınları beğeniyorum mesela

0|0
    0|0
  • Birkac rusun verekligiyle bikac italyanin filminin bu kadar belirleyici oldugunu sanmam.onlarda bizim cevaplara bu sitenin icine baksalar ne dusunurler.

0|0
    0|0
  • Onlara bakan kim. Asyalılar varken :3

0|0
    0|0
  • Rus bir kadın tanıdığını zannetmiyorum...

0|0
    0|0
  • Cinselliğin hiç yaşanamadığı bu ülkede insanlar tabiki bunların peşinden koşacaktır.

0|0
    0|0
  • Kişiliğine falan değil güzelliğine bakiyorlar. Şimdi bir rus ile bir Türk kezbanı aynı mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• italyan erkekleri öyle miymiş? hiç sanmam, benim tanıştıklarım normale benziyordu, hepsi sapık mı yani?

0|0
    0|1
  • kalıplaşmış şeyler çünkü. Rus kız güzelliği, ıtalyan erkek romantikliği. Öyle ben rus kızlara, ıtalyan erkeklere aşığım diye dolanan insanlar olduğuna inanmıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...