Gece hayatı olan bir erkek itici mi gelir?

Merhabalar, kafama çok takılıyor bir sevdiğim bayan vardı fakat bana '' En basitinden senin gece gezmelerin var gece dışardasın ben öyle dayanamam '' dedi. Sorum sizlere bayanlar gece hayatı olan bir erkek yani gece dışarı çıkan mekanlara takılan bir erkek size itici mi gelir ? Tercihiniz olmaz mı ? Ve neden ?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• itici geldiğinden diil.gece hayatı olanın aile hayatı olma ihtimali yok.gece karın evde beklerken sen orda burda gezeceksin.ciddi düşünen hiç bir kadın bunu kabul edemez.bide bu gece hayatına alışan kolay kolay bırakamaz..benim erkek arkadaşımında gece denen hayatı vardı eskiden.onu vazgeçrene kadar çok çektim.akşam 10da işten çıkıyor ,yemek yiyiyor.üstünü değişiyor sonra gezmeye gidiyordu ilk günlerimizde.sabah 5 te geliyordu eve.sonra ben bir akşam rahasızlandım astımım varda.aradım açmadı.duymamış.eve gelip beni yerde baygın yatıyo bulunca bidaha hiç geceleri dışarı çıkmadı.şimdi evlendik bebeğimiz oldu.artık eve gelmek için dakikaları sayıyor.işinide değiştirdi.akşam 5 6 gibi evde oluyor.yani anlayacağın bu gece hayatı sana şimdi güzel gelsede kadınlar sevmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• itici gelmek değil de çok fazla gece hayatı olmasını istemeyiz. benim eşim mesela bekarken çok fazla takılırdı öyle. nerdeyse her gece taksimdeydi. ben hala bazen bunun lafını ederim.

0|0
    0|0
  • İticilikten ziyade eğer ki karşındaki ciddi ilişkiler peşindeyse yani amacı evlenip aile olmaksa, gece hayatı onun için istenmeyen bir durum olabilir..

0|0
    0|0
  • evde oturmaktan çok çok çok daha iyi en azından sosyal hayatı var

0|0
    0|1
    • evlenmek istemeyen kadın tipide siz oluyorsunuz, sizde en son çaresiniz evet

• kıskanç bir kadının tercih edeceğini sanmıyorum. Yuva kurmak isteyen bir kadının tercih edeceğini sanmıyorum. Itici degildir.

0|0
    0|0
  • Evde durmayan bir erkeği napiyim ben? Hem de gece? İtici gelmez de kocam olarak istemem yani.

0|0
    0|0
  • aşk yoksa herşey itici

0|0
    0|0
  • çok gezen ayakkabı eve bok getirir o yüzden !

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...