Eski sevgilim beni hala seviyor muydu?

arkadaşlar öncelikle 19 yasında bir kızım, 10 ay önce çıktığım eski sevgilim vardı bu 10 ay içerisinde çok şey yaşadık eski sevgilimin burcu YENGEÇti, eski sevgilim bana hiç güvenmezdi özellikle. Ben eski sevgilimi aldatıp bir kaç yalanlar söylemiştim ve aldatma derken de baskasını seviyordum eski sevgilim bu olaya 'aldatma' diyor. Neyse bunların hepsini yakaladı. bir şekilde ayrıldık. bir kaç ay sonra en yakın arkadaşımla 'samimi' bir sekilde konusmuslar bunu öğreniceğimi bile bile bunu yapmıştı. Ama aslında onu çok seviyordum ve özlüyordum. En sonunda dayanamayıp 3 gün önce mesaj atmıştım. Telefonla onu arayıp 3 saate yakın konuşmuştuk. Ben demiştim ki 'en yakın arkadaşıma yavşadın' falan dedim ve buna karşılık eski sevgilim de 'o olayı bilerek yapmıştım, senin öğreneceğini biliyordum' dedi. Ve daha sonra bana dediki 'uzun ilişkiye başlasak ben sana güvenemiyorum ki bişeyler yaşasak mesela sen beni bırakırsın ve ben mal gibi kalırım'demişti. Bu 3 gün içerisinde onu tekrar sıkmaya başlamıştım sanki. 'Beni bırakıçaksın biliyorum' diyerek onu bunaltmıştım sanki. Eski sevgilim de'Bırakıçak olsam böyle uğraşır mıydım' diyerek cevap vermişti. Ama ben yine sıkıyordum eski sevgilimi kıskanıyordum onu. Bugün ise ayrıldık.Arkadaşlar sizce eski sevgilim beni hala SEVİYOR MUYDU? Ne yapmalıyım güvenini kazanmak için yardımcı olun..

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu güvensizlik sorunu sizin bütün olayınızı bitirmis:/

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Arkadas siz neyin kafasini yasiyorsunuz? Ayriliyor barisiyor baskasina yavsiyor aldatiyor sonra beni seviyormu... Ne iciyorsunuz neyin kafasi bu arkadasim soyleyin bizde icelim onda...

1|3
    0|0
    • Didi içiyorlar kanka :)

• Biri suna kullanici adimin kabak gibi yazdigini ama kendisinin neyin kafasini yasadigini sorabilir mi? Bu kadarinida gormemistim :)))))))

• bekle sen bakalım ananı sıkıyo muyum sıkmıyo muyum o* cocugu

• Terkedenin kim oldugu önemli

0|0
    0|0
  • Bu ilişkinin sonu bu olcağı belliymiş zaten.

0|0
    0|0
  • burcu YENGEÇSE yapar

1|0
    0|0
  • çok bile dayanmış sana. böyle bi,r durumda ben asla güvenmem bir daha..

0|0
    0|0
    • seviyor mu sence?

• dogru soyluyosun

• Onun güvenini kazanman neredeyse imkansız. Aldatmışsın onu..

0|0
    0|0
  • hayatta okuyamam bunu . iyi sabahlar cümleten.

yorum. burcunun yengeç olmasıyla alakası yok

0|0
    0|1
    • okuyamazsan yorum atmana da gerek yok hani?

• ya yuru kardesım bak kotu olucak karısmam sonra uyarmadı deme?

• link

açma virüs attım.

• sen bırakmıssın sanırım onu

0|0
    0|0
  • Hikaye alıntı başka biri aynısını sormustu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...