Bir insanı inandırmak için neler yaparsınız?

Her türlü konu dahildir efenim, ona kanıtlar sunarım falan demeyin, kanıt sunamayacağınız durumları kastediyorum ya da kanıtı olmayan durumları.

Mesela onu sevdiğinizi nasıl inandırırsınız ?

Bir iş bağlamak istiyorsunuz müşteriyi nasıl inandırırsınız o ürünü almaya ?

Yakın bir arkadaşınızla bir yere gitmek istiyorsunuz onu nasıl ikna edersiniz ?

Bunun gibi konularda karşınızdakini nasıl inandırırsınız ya da ikna edersiniz ?

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgi dışında her hangi bişeyde inandırmak için çabalamam inanmalı inanmıyorsa yapacak bir şey yok.Lakin sevgi ıspat ister aşk ıspat ister nedir bilemem en ufak bişey bile ıspat için yeterli olabilir bazen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• İkna kabiliyetim gayet iyi ve güvenilir biriyim , kendimden emin tavrım, direk gozlerine bakarak konuşmam yeterli olur eminim ...

0|0
    0|0
    • Bazıları bunu tehdit olarak algılayabilir.

• komiksin :))

• Ahanda sonunda yazmadı 3 noktayı :)

• kandırmam ama ikna yeteneğim güçlüdür ama ikna da edemezsem kafalarını karıştırırm

0|0
    0|0
  • Soğukkanlı olurum.Gözlerinin içine bakarım.Yeri geldiğinde kabul ettirene kadar ısrar ederim.Tavır takınırım vs.

0|0
    0|0
  • Bir keresinde piskopat biri telde bana yanındaki adam kim demişti. :S dedim kafan güzelmi ne adamı.Al sana yem dedim kendi kendime attı yyemi yersen.Hayır olmadığını nasıl anlatıcam kafaya koymuş.Erkeksen gel bak dedim..Benim ispatım hep vardır.Kanıtlarım.Haa inanmamak için kendini parçalıyorsa banada aksini ispatlayamıyorsa herkes kendi yoluna.

0|0
    0|0
  • k.cimi yirttim kimseye bi nane anlatamadim..bundan sonra beni anladiklari kadar..

0|0
    0|0
    • Kabullenmişin artık demek, ister anlasınlar ister anlamasınlar güzel düşünce.

• Ağzımın iyi laf yaptığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Neyi inandirmaya çalıştığımız önemli bence gercegimi yoksa yalanimi. Ikisi cok ayri seyler cunku..

0|0
    0|0
    • O değilde yıllar önce ki soruma neden şimdi cevap geliyor acaba?

İki şekilde de düşünceni alalım o zaman, hem gerçek içi hem yalan için.

• Bu konu yeni ilgimi cekti belki oyuzdendir. Bu zamana kadar kendimi ifade konusunda Inandirma konusunda hic sorun yasamadim. Ama şimdi cok buyuk araftayim. Dogruyu soyleyipte kendimi inandiramiyorum. Oyuzden napicagimi bilemiyorum. Yani ikisi icinde düşüncem yok. AAksine yardima akil almaya ihtiyacim var.

• Kimsenin inanmama gibi bi luksu yoktur ;)

0|0
    0|0
  • Israr ederim olmadı ağlarım.

0|0
    0|0
  • yemin ederim.

0|0
    0|0
    • Artık yemin eskisi kadar güçlü değil, boş yere yemin etmediğini nereden bilelim di mi ::)

• yalandan korkmam yılandan korktuğum kadar derim.

• Nerden nereye getirdin ya :):)

Erkekler Ne Diyor 6

• İnandırıcı kanıtlar karşınızdakini kişinin soru ve kuşkularını giderid ve onu size inandırmaya hazırlar. Sizin amacınız ise, kendinizin doğru olduğunu kanıtlamak değil, onun sizin görüşünüze dayanarak davranmasının doğru olacağını kanıtlamaktır.müşteriyi inandırmak için satacağınız ürün hakkında yeterli bir bilgiye sahip olmak önemli.çünkü sorulan sorulara gerekli cevap en iyi şekilde verilmeli.karşımdaki kişinin aklında soru işareti bırakmam.

0|1
    0|0
  • Uğraşmam. Aksine dinime girmesini hiç istemem tamam kalpleri İslama yumuşatmak gerek ama bu dine adam akıllı iman eden bir kaç kişi yeter gerisi fazlalık. Çünkü ateistler beni acayip sinirlendiriyor katil olurum diye uğraşmıyorum.

0|0
    0|0
  • İkna kabiliyetim acayip yüksektir.. tatlı dille konuşurum... olmayan şeyi sattım sen düşün..

0|0
    0|0
  • insanları çabuk ikna ederim ama böyle birşeyle uğraşmam kendi isteğiyle inansın görsün bilsin.

0|0
    0|0
  • kendimin inanmadığı bir şeyi... karşı tarafa aktarmam olur biter ...

0|0
    0|0
    • Bizde onu soruyoruz zaten kendinin inandığı bir şeyi karşındakine nasıl inandırırsın ?

• ama sen olmayacak duaya amin desenize diyorsun farkındamısın

• Örnekler biraz abartı farkındayım ama o durumlardan ziyade bu durumlarda neler yaparsınız, uğraşır mısınız, yoksa inanırsa inansın inanmazsa inanmasın havasında mısınız bunları merak etmiştim.

• ''Olanı sergiler, olduğumu alırım''

0|0
    0|0
    • Fazla uğraşmam diyorsun, anlatır geçerim diyorsun

• Orası öyle de mesela kendin için bir şeyse, bir işi yapman gerekiyor ve karşındakini inandırmak zorundasın ( saçma bir cümle oldu ama anladın umarım )

• O biraz hitabete giriyor.. Hitabet yeteneği kuvvetli ise, sorun olacak bir şey değil...

Yükleniyor...