O gün geldi ve hayalinizdeki insanla evlendiniz

Çok severek evlendiniz oda aynı şekilde,Aşıktınız birbirinize güzel bir yuva kurdunuz Herşey çok güzeldi ve bir gün eşiniz kaza geçirip sakat kaldı konuşamıyor ve günlük ihtiyaçlarını tek başına gideremicek duruma geldi..byle bir durumda olan eşinizi bırakırmısınız ? yoksa evlenirken ettiğiniz o ''kotü günde ve iyi günde'' sozünün arkasında durarak ona hayatınızın sonuna kadar bakarmısnız ?

Güncellemeler:
Verdiğiniz cevaplardaki en inandırıcı cevap ''verchiel10'' ın cevabıdır kanımca canlar...Bende eksik olmayıp cevap vereyim kendi soruma ben ''Allah bilir'' diyorum .

0|0
22|5

En İyi Kız Görüşü

• dürüst olmak gerekirse hepimiz de bırakırız

0|0
    4|0

Kızlar Ne Diyor 21

• ben onu konuşabiliyor kendi işini kendi görüyor diye sevmedim... onunla evlenmişim onunla aynı yastığa baş koyacak aynı evde kalacak mahremimi paylaşacak kadar sevmişim... başına talihsiz bir kaza geldi insafsız değilim bırakamam aynı durumda bende olabilirdim... ölene kadar onun ihtiyaçlarını karşılar son nefesime kadar sevmeye devam ederdim.

2|0
    0|0
  • bana göre aşk engel tanımaz .. eğer o aşık olduğum kişiyle ewliysem onunla konuşmadan değil hislerimizle,kalbimizle,aşkımızla anlaşırız ..

0|0
    0|0
  • Asla bırakmam , boyle bir şey mümkün değil ...

0|0
    0|0
  • evlenebildiysem gerçekten aşık olmuşumdur. aşık olduğum adama ne durumda olursa olsun arkamı dönmem

0|1
    0|0
  • bakarım tabi, aynı durumda bende olabilirdim.

0|0
    0|0
  • İstesem de bırakamam, bırakmam.

0|0
    0|0
  • Ne desem yalan olur. Tabi ki ilk zamanlar bırakmam. Tek bir umut varsa iyileşebileceğine dair yine bırakmam ama sonrası için bir şey diyemem.

0|0
    0|0
  • bırakmam.

0|0
    0|0
  • Cok zor bir durum Allah kimsenin basina vermesin ama ben boyle bi durumda birakmam gibime geliyor. Eger gerçekten asiksam ve o adam bana o ana kadar en guzel mutluluklari yasattiysa ve askimiz çok guçluyse birakmam. Ona destek olurum...

0|0
    0|0
  • niye bırakayım saçma bi durum.Evleneceğim adam beni iyi tanıdıysa böyle bir endişesi bile olmaz.Zaten çalışıyorum gerekirse ikinci işi bulurum dert değil yeterki kafaya takmasın değmez.

0|0
    0|0
  • Sonu ne demek dibine kadar arkasında dururum evelallah . Onun bir dediğini iki ettirmem onunla uyanıp onunla kalkarım. Başka yolu yok bana ters bırakıp gitmek.

0|0
    0|0
  • eşime bakardım heralde. hem aşıksan zaten bırakamazsın ki ... vicdanda el vermez..ama yinede yasayan bilir tabi

0|0
    0|0
  • onu bırakmazdım

0|1
    0|0
  • Ölümüne.

0|1
    0|0
  • Bırakmam.

0|0
    0|0
  • asker ocagındakı ve hasta yatagındakı adam bırakılmaz..

0|0
    0|0
  • Asla bırakmam.

0|0
    0|0
  • bırakmam neden bırakayım hayatımı ona adarım

0|0
    0|0
  • Ben onu kendi olduğu için sevdim.Asla bırakmam.Her zaman yanında olurum aksine..

0|0
    0|0
  • evlenmeyi düşünmüyorum ama sevgilimi de bırakmam böyle bi durumda.

0|0
    0|0
  • asla bırakmam Allah korusun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bırak eşi sevgilimi bile bırakmam!..

Bu konularda çok insancılımdır.. "Düşmez kalkmaz bir Allah" deyimini çok iyi idrak etmişimdir..

2|0
    0|0
  • Bırakmam ben sadece iyi günler için kocası olmuyorum .

0|0
    0|0
  • Milleti bilemem de... BENDE " PAZARA KADAR DEĞİL, MEZARA KADARDIR BİRLİKTE ÇIKTIĞIMIZ HAYAT YOLCULUĞUMUZ..." sanırım yeterince açık belirtmiş oldum...

0|0
    0|0
  • Evlilik kısmı biraz zor ... varsalım ki böyle bir duruma düşütüm. istemem yanımda olmasını ... ne onun ne bir başkasının ...

0|0
    0|0
  • Hayır parçanı bırakamazsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...