Çılgınca aşık olduğunuz biri tarafından birdenbire terk edilseniz?

Çılgınca aşık olduğunuz biri tarafından birdenbire terk edilseniz ne yaparsınız ve yapılması gerektiğini düşünürsünüz? Hiç başınıza geldi mi, ne yaptınız? Korkunç bir durum... Başınıza gelse ne olur?

1|1
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• aslında İnsanı en çok üzen şey; Ummadıkları kişiler adam olurken, adam sandıklarının insan bile olamamş olmasıdır. Aynı yolu beraber yürüdüğümüzü sandığımız insanlar, aslında bize sadece gidecekleri yere kadar eşlik ediyor.Seni seviyorum cümlesi anonim olmuş bu zamanda ne söyleyeni belli ne söyleneni...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• az önce oldu. onun ben gelmişini geçmişini s.keyim. ama tabi ona saygı duyarım dedim. halbuki saygısına sokayım. s.ktirolup gitti şerefsiz.

bunları hissediyorum canlı canlı

0|0
    0|0
  • Neden yaptı bunu bana ajahj

0|0
    0|0
  • nefret ederim ama bigün karsısına çıkarımm elbet

0|0
    0|0
  • Gitmesin diye döktüğün o kadar dili, o kadar lafı sana bırakarak uzaklaşır ve bir sigara yakarak arkasından uzun uzun bakarsın, o yavaşça küçülür, küçülür.. gözden kaybolur. Eve gidersin bir miktar alkolle,sanki onu geri getirecekmiş gibi kafanı dağıtmaya çalışırsın.Kendine küfredersin o kadar sevdiğin için. Dilin dönmez olur konuşacak kadar, işte o zaman alırsın kalemi eline,oturup başlarsın yazmaya..

0|0
    0|0
  • evet oldu çok fena bir durum geleceğe bakmak lazım :) ne demiş şair umut fakirin ekmeği umar ha umar umar :D

0|0
    0|0
  • kim olrusa olsun her insana bir gitme payı bırakacaksın ki gittiğinde yıkılmayasın sadece sarsıl ayakta kalabilesin diye

0|0
    0|0
  • yaşadım ve yol verdim ne yapıcam yanımda kmseyi zorla tutacak halim yok..

0|0
    0|0
  • geldi 2 gün sonra silkinip kendime geldim kasılmanın alemi yok :D

0|0
    0|0
  • adam toplar dovdururum... agzını burnunu kırarım... her cuma namazından sonra beddua ederim...

0|0
    0|0
    • Kız dövdürülmez diye biliyorum ama? :)

• Bana mesaj at çok acil

0|0
    0|0
  • dünyam karardı.saplantı yaptım.ama hayat devam ediyoryavaş yavaş ayağı kalkıyorum...

0|0
    0|0
  • hadi kendimi geçtimde... onun çılgınca sevdiği bir günü asla düşünemiyorum. takdir'i ilahi...

0|0
    0|0
  • Daima bu senaryoda diger taraf olmuşumdur.Terkeden.

0|0
    0|0
  • yeni aşklara yelken açarım umurumda olmaz ve olmadı...

0|0
    0|1
  • çok pis intikam aldım

0|0
    0|0
    • Seni terk ettiği için? Nasıl intikam aldın?

• ahaha çok iyi bir intikam aldığımı gösterdi ve işe de yaradı ;)

• İşe yaradıysa iyiymiş :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet korkunç bir durum. Eğer onun da sana çılgınca aşık olduğunu düşünüyorsan bekleyeceksin. Emin ol beklemeye değer ama sevgisinden şüphe duyuyorsan silip atacaksın başka yolu yok

0|0
    0|0
    • Seviyor olabilir de olmayabilir de durumu varsa?

• O iş biraz sıkıntılı işte. Eğer öyle bir durum varsa kalbinden geçeni yap beklemek istiyosan bekle unutmak istiyosan unut. Belkide içindeki her şeyi ona bir bir söylemen en mantıklısı olucaktır..

• 3 aydir agliyorum yeterli cevap sanirim

0|0
    0|0
    • Anlaşılır bir durum ve cevap...

• evet oldu ama benimki farklı bir durumdu :)

0|0
    0|0
    • Nasıl farklıydı? Seviyordu ama terk etmek zorunda mı kaldı?

• hayir cok farklı anlatayımmı

• Evet merak ettim. Eğer anlatmak istersen anlatmanı isterim...

Yükleniyor...