Feminist Kadınların Erkek Düşmanlığı?

Evet arkadaşlar bu filmde de görüldüğü gibi arkadaşını üzen adama çok ağır bir ceza veriyor ve sinirini çıkarıyor bayan arkadaş. Julia Roberts'ın oynadığı kaliteli bir filmdir fakat kadınların gerçekte de kendi aralarında bu kadar korumacı olup olmadığını merak ediyorum? :)

link

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• Feminizmi nerenden anladin acepki?

0|2
    0|0
    • ne biliyim hani erkek düşmanı kadınlara hep feminist gözüyle bakılır ya ordan şey ettim. peki tamam feminist kısmını çıkarıp öyle oku soruyu bayan feminist :)

• Hoslandigi, hoslanmadigi seyleri, sinirini sorarim. Sinirlara dokunmam. Hoslanmadiklarini ceza olarak uygularim. Budur yani.

• tamam işte en ideali bu zaten. ben seansta olmasını istediğim uygulamaları belirttim ve hepsini kabul etti. yanlışım olursa tabi ki cezalandırabilir. ama zaten benim istediğim uygulama fazlasıyla sert. ufak tefek yanlışlarım olabilir. buna rağmen türkiye'de benden daha dayanıklısı olmadığını da iddia ediyorum o konuda :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• bir feministin feministliği kocayı bulana dek,ateıstın allahsızlıgıda ucagın dusmeye basladıgı ana kadardır derler,katılıyorum:)

0|0
    0|0
  • Ateizim uçak sallanıncaya,kominizm parayı buluncaya,feminizm kocayı buluncaya kadardır.bunu bilir bunu söyleriz :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...