Komşumdan şikayetçiyim, ne yapsam?

Oturduğum apartmandaki alt komşumdan şikayetçiyim. Benim altımda oturduğu için hergün onun kapısının önünden geçmek zorunda kalıyorum ama gelip görseniz kadının evi öyle pis kokuyoki kokusu bütün merdivenlere doluyo.Ayrıca onun yüzünden balkon bile açamıyorum çünkü kokusu evin içine kadar geliyooo. Napsam , ne desem bilemedim...

Güncellemeler:
Kadın ne kedi ne köpek bakıyo gerçekten de piss :P Camlarını 6 ayda bir siliyo.Öyle pis bir kadın yanii :S

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• sanki senin dotun pek temiz

0|0
    1|0
    • bu o kadının pisliği değil vicdanı oda istemezdi yaşlıysa yoruluyordur yapamıyordur sen insaniyet namına git hayvanlar için sahip bulmak için çabala

• Hayır yaşlı falan değil 35 yaşlarında gayet sağlıklı bir ev hanımı onun yerinde biri olsa utanır yani..

• İyide kadın neden o kadar hayvana bakmak istesin sence? ben sana diyim yalnızdır kendine gore sorunları vardır merhameti fazladır boyle bir yukun altına sokmustur kendini ister istemez yani hani derler ya nabza göre şerbet sen onunla anladıgı dilden konuş ve yardımcı olmaya calıs bak bakalım ne oluyor zor oluyordur istersen bir yandan araştıralım sahip falan filan diye olmuyorsada sende kendine göre bir iyilik yapmaya calısmı olursun bilmiyorum tavsiyem bu yonde

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir el at sende eve hayrına

0|0
    0|0
  • evde kedi beslememe rağmen çiçek gibi kokuyo.Kadın pisliğin tekiymiş bence..en haz etmediğim insan tipi

0|0
    0|0
  • Zamanla alışıyosun

0|0
    0|0
  • Apartmanı gül suyu ile yıkayın.2 gun nefes alırsınız

0|1
    0|0
  • Belediyeye ya da muhtara ve ihtiyar heyetine müracaat edebilirsin en azından uyarırlar eğer sorun halledilmezse de sana izlemen gereken yolu gösterir ve yardımcı olurlar ;)

0|0
    0|0
  • kokunun kaynağı nedirrrr?

0|0
    0|0
    • Bu konuda konuştunuz mu, ne savunma yaptı?

• Kadına bu konu hakında göndermeler falan yaptım ama kadın dediki ben çok temizim falan dedi

• at mı kesıo napıo la öylee :D

0|0
    0|0
    • Yok ya iğrenç tolet kokusu geliyo evinden :(

• o zaman atı yiyo direk ki sonucunda öyle kokular gelıyorr :D polise sıkayet et :D

• En sonunda öyle olcak galba :D

• Bi çuval naftalin al kapısının önüne dök bence...

0|0
    0|0
  • Aynisi benim başıma geldi tüm dairelerden imza toplayip belediyeye götür gerekeni yaparlar bende 7 ay civari evde temizlik yapmamıştım temizlik ve koku gerekçesiyle kapi dışarı edildim halbuki çöp toplamak benim hobim olamaz mi yanlış mı .

0|0
    0|0
  • bence sukret hergun sevısme sesleriyle uyansan ya da gecelerı uyuyamasan daha kotu beterın beterı var,senın durumunda olmak ısterdım ben

0|0
    0|0
  • çöp ev falan mı

0|0
    0|0
  • kendi evinin temizliği seni ilgilendirmez hiçbirşey yapamazsın...

0|0
    0|0
  • Güzel bir üslupla onu uyarabilirsin

0|0
    0|0
  • git sor endenin belki evde hastalık var bişey var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ceset kokusudur o derece kokan

0|0
    0|0
  • Apartmanın yönetimi toplansın.

0|0
    0|0
  • Neden evde kedi köpek mi besliyor?

0|0
    0|0