Ne yapsam bilemedim...

Erkek arkadasımın abisi bir kızı seviyordu hatta evlenmek istiyordu fakat kız istemedi fakat hep birlikte pikniğe gittiğimiz zaman kız abiye asılmıyor değildi her neyse bu kızı sevmedim cünkü kibar değil,pis ve affedersiniz ama oynak :) Ayrıca erkek arkadasımın aileside istemiyordu kızı ,erkek arkadasıma gelince o da kızdan hep nefretle bahsederdi aynı yerde calısıyorlardı(kızın babasının is yeri) hep kızdan kötü bahsediyordu ama gecen facebook sifresini bulup erkek arkadasımın facesine girdim aynı isyerinden arkadasına demis isyerindeki kız yüzünden neler cektim ama sonunda buldum istediğimi demis benim icin o acı cektiği kızda o abisinin sevdiği kız cıktı :/ simdi yine aynı yerde calısıyorlar bende babamın vefatından sonra kaybetme korkusu yasadığım icin tırsıyorum yeniden ask alevlenir mi diye sizce ne yapmalıyım cık isten diyemem 3 ay sonra söz düsünüyoruz hemde durumları öyle iyi değil ve güvenmediğimi sanıcak :(((

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• durumu ve endişelerini erkek arkadaşına anlat.

1|0
    0|0
    • Ona bildiğimi söylemedim söylemekte istemiyorum acıkcası neden bilmiyorum askerden yeni geldi sorun cıksın istemiyorum belkide psikologa gidicem kaybetme korkum var babamın vefatından sonra belki onu anlattığımda daha dikkatli olur :(

• kız isterse takla atsın

• valla bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• En büyük aşklar nefretle başlarmış asgdh

0|0
    1|0
  • bir ilişkide güven olmazsa sevgide olmaz ona göre hareket et...

1|0
    0|0
    • Kaybetme korkusu var bende sadece erkek arkadasıma yönelik değil bu yüzden psikologa gidicem ister istemez icim rahat olmuyor kızı biliyorum ne olduğunu erkek arkadasımda eskiden sevmis haftaici hergün yüz yüze olucaklar ister istemez endiseleniyorum

• yha erkek mi yok. iki şey göstersen hemen dil leri dışarda gelirler

1|0
    0|0
    • İste o kızda hanım hanımcık değil bide!

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim kuzenimin sevgiliside aynen öyle.Teyzem de o kızı istemiyo ama benim salak kuzenim ona körkütük aşık.Böyle şeylerin en iyi çözümü zamanabırakmak.

1|0
    0|0
    • Abisi seviyor kızı yani kız evlenelim dese hemen gider evlenir ama erkek arkadasım o kızı sevmis eskiden bilmiyorumşu anbirsey hissetmiyor gibi ama ya tekrar birseyler olursa sonucta haftaici hergün onun yüzünü görüyor :(

Yükleniyor...