Erkekler bu durumda ne yapar?

Aklımdan bir senaryo yazarken yarısında kaldım. En iyi devam ettirene en iyi cevap vermeyi ve bol bol teşekkür etmeyi düşünüyorum. Senaryo şöyle;

2 erkek ve 1 kadının sohbet ettiği bir yerde, erkekler birbirleriyle rekabet içindeler ve birbirlerini kadının yanında küçük düşürmek için fırsat kollarlar. 1. erkek bir espri yapar ve kadın "komik bir şey mi söyledin?" diye sorunca kadının bunu demesi üzerine 2. erkek gülmeye başlar ve kadın ona "komik bir şey mi söyledim?" diye sorar.

Şimdi, siz 2. erkeksiniz ve kadına bir cevap verme durumunuz söz konusudur. Ne yapardınız?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• "Kusura bakma ama senin gibi şımarıklarla olmaz" dedi ve 2. erkek(Kenan olsun) oradan ayrıldı.Hayatının kadınını başka yerde aramayı düşünüyordu Kenan.Çünkü o temiz duygulara sahipti.O kız gibi iki erkeği yanına alıp kapıştıracak kadar gurursuz değildi en azından."

Bundan sonrasını sen getir kardeşim,daha devam ederdim ama sana sadece fikir verdim.Umarım beğenirsin.

0|1
    0|0
    • teşekkürler bu da bir seçenek, ama eğlenceli olmasını isterdim açıkçası

Kızlar Ne Diyor 6

• diğer erkeğide alıp gel x bişeyler içmeye gidelim deyip kadını orda bırakıp giderdim kazdığı kuyuya kendisi düşsün görsün noluyo yani hem onu ez hem beni böyle bir kadın değmez ki elde edilmeye şayet erkek olsaydım ne uğraşcam o uğraşsın başka kız mı yok deyip geçer giderdim :D

0|1
    0|0
  • 1. erkeğin (ismi herneyse) yaptığı esprinin iğrençliğine güldüm..bu kadar mı iğrenç olur bu espri ya asdfghjk..

vallahi güzel oldu:)))

0|1
    0|0
  • :) Bi ara gelde cem yılmaza gidelim espiri yeteneğin artar derdim heralde...

0|0
    0|0
  • 2. Erkek: hasta mısın kızım ?

0|0
    0|0
  • Sen cevabi vermissin zaten erkeklerde ciddi bir ifadeyle "komik bir şey mi söyledin?" der

0|0
    0|0
  • Yok ben öyle ortaya güldüm istiyorsan üstüne alınabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• komik birşey söylemene gerek yok tam bir palyançoya benziyorsun zaten her halinden komiklik akıyor derdim.

0|1
    0|0
  • O an erkek yanında ki garsonun tepsisini almasıyla kadının kafasına geçirmesi bir olur ve kadın yere düşer düştükten sonra iki erkek yanyana gelir ve espri dediğin böyle olur ve altlarına sıçana kadar gülerler

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Bir kadının yanında, birbirini eziklemeye çalışan iki hemcinsimden daha rezilce bir durum düşünemiyorum.

''meraklı olduğunuz kadar, küstahsınız da...'' derdim. :D

0|0
    0|0
  • Böyle davranan bir kadın muhtemelen aslında ilgiye,övülmeye aç bir kadındır.bu açlığını da erkekleri ezerek çıkartmaya çalışıyordur.yani birtür duygusal mastürbasyon.ona diyeceğim laf şu olur:"hayır komik birşey söylemedin.ancak soruyu sorarken ki zerafetin beni etkiledi.ve açıkçası böyle zarif bir hatunun yanında bulunduğumdan dolayı kendimi şanslı hissettim ve istedışı güldüm." burada öteki elemanıg*tetmek üstüne bir strateji kurgulamam.sebebi de şu:göt etmeye kalkışan kaybeder.anca sayıyı kadını etkilemek ve daha yakından tanımak üstüne kurarım.sanki öteki eleman yokmuş gibi.o elemanı iplemem açıkçası.ancak bu kadar kendine özgüvensiz bir kadını da pek umursayacağımda söylenemez...

0|0
    0|0
  • Evet aklıma komik birşey geldi. Bişmi kaçırdım acaba ?

İşte böylle derim

0|1
    0|0
  • senini götün fazla kalkmış derdim kalk git derdim diğer erkeğede bizden buna yar olmaz derdim*edelim derdim :D

0|0
    0|0
  • sana güldüğümü kim söledi (içinden küfür edip yanındaki erkekle kendini dostluk olarak yakın hisseder)

0|0
    0|0
  • Hayır gayet ciddi bir şey söylerim niye komik buldunuz ki derim :)

0|0
    0|0
  • Ben sonradan anladım arkadaş komik birşey demiş derdim :D sonuçta beni g.t etmeye çalışmış kız :D

0|0
    0|0
  • İki erkek iş birliği yapar ve kızı söylediklerine pişman edene dek sırayla çevirirler.

0|0
    0|0
  • GÖT ETTİN YA ADAMI :D :AÇSD:ASsa

0|0
    0|0
  • sus sikerim mk sana mı soracaz der kardeşimden özür dilerdim garı gız için insan kırmaya gerek yok

0|0
    1|0
  • Siz kadınlarda ne emmeyee ne gömmeye.. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...