Erkek arkadaşımın ablasıyla tanıştım :/

Tam bir hafta olcak tanışalı. O günde planlı olan bişey değildi aslında. Erkek arkadaşımla başka bir ilçeye gezmeye gittik. Ablasını aradı yanına gelcez falan dedi. Bende de şort askılı vardı. Şimdi bunlar tuncelili öncelikle onu söyleyim. Gittik ablasının çalıştığı yere yani kipaya. Bana imalı imalı baktı önce. Bu ne kıyafet der gibi. Merabalaştık. Ertesi gün yine buluşcaktık sevgilimle. Bırakın şort giymeyi bana dar kot pantolon bile giydirmemeye herşeyime karışmaya başladı. bir anda böyle oldu. Dar bile giydirmiyo artık. Aceba ablasımı laf söyledi çünkü bana bakışları bile iyi değildi :(

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilisisin , köpeği değil bunu aklından çıkarma ne giyip giymeyeceğine kimse karışamaz işine gelmiyorsa ayrılır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ablası kesin kıskandı seni.

0|0
    0|0
  • welcome to hannibal's family

0|0
    0|0
  • tabikide ne bekliyosun ki evlenirsenizde kapanacaksın işte hazırlıklı ol bunlara

0|0
    0|0
    • o kadarınıda yaptırmam

• valla gülüyonda aglanacak haline gülüyon bence bunlar türkiyenin gercekleri yani

• tabiki

• zaten anlamış değilim niye dar giyme merakı şort ya da mini giyme niye neden

0|0
    0|0
    • Havalar sıcak. Öyle gösteriş olsun diye giymiyorum zaten ve yaşadığımız yer bunu kaldırıyo. Bence sorun yok.

• ben gereğinden fazla açık giyinmiyorum herşey dozunda güzel.

• aynen bunu o çocuğa söyle

• geçmiş olsun saçma sapan takıntılı bir duruma düşmüşsün yakında çarşafıda hazır et sen ;)

0|0
    0|0
    • öyle görünüyo :DS

• Ahaha sağol ya :D

• ne kadar tunceli kız tanıdımsa çoğu açık saçık giyinen kızlar sen hangi model ablaya denk geldin ki sana karışıyo

0|0
    0|0
    • Ah bir bilsem denk gelmez olaydım

• sevgilisi varr :d:D

• ayrılır bişiy olmaz hepimizin var hem ben ciddi düşünüyom

• Seneye türbana girersin artık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ablası yüzünden belki anne babasına yetiştirmişlerdir senin oğlanada kesin vermişlerdir gazı oda maçolaşmıştır tabi biraz gelip sana dayılık taslar falan nedenini sor neden giydirmediğini

0|0
    0|0
    • Sordum canım ya. Millet hiç görmemiş gibi bakıyo kıskanıyom dedi. Daha önce böyle düşünmüyodun dedim artık böyle dedi

• benimkide böyle davranıyo bir sene geçti aradan ve seninki gibi oldu bikiniye falan izin vermiyo mayo olcakmış mini giymeyecekmişim falan sorduğumda ise ozamanlar ilk zamanlardı daha birbirimzi tanımyduk bile demişti ki herşey beni tavlayıp aşık edene kadarmış yani köprüyü geçene kadar ayıya dayı demiş gibi

• sevgilinin fikirlerine saygı duymalısın bence

0|0
    0|0
    • yeterince saygı duymaya çalışıyorum

• e yani hanım hanımcık gitcektin :)))

0|0
    0|0
    • canım bilmiyodum ablasıyla görüşceğimizi bir anda karar verdik işte :D

Yükleniyor...