Kadının en tehlikeli silahı nedir ?

Bir kadının en tehlikeli silahı nedir :)

Zekasi

Cazibesi

Saflığı, masumluğu

Hanım hanımcık olması

• Zekası
    A seç
  • Cazibesi
    B seç
  • Safliği, masumluğu
    C seç
  • Hanim hanimcik olmasi
    D seç
  • Diger
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
3836

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 37

• Dili en kötüsüdür.

1|1
    0|0
  • 0|2
    0|0
  • göz yaşları ^_^

0|1
    0|0
  • E yi seçtim gözyaşışı ve bedeni beyni bence tümü :)

0|1
    0|0
  • zekası. zeki olan bir kadın her türlü şeyi yapabilir.

0|1
    0|0
  • Bir kadının zekası zeki olması aklını kullanması onu hem cazibeli biri haline getirir,hem saf olduğunu hemde hanım hanımcık olduğunu gösterir.ZEKİ KADIN ÇÜNKÜ NABZA GÖRE ŞERBET VERİR.Nerde nasıl davranması gerektiğini bilir.

1|1
    0|0
  • zeka+cazibe=hayatının kadını diyorum bir kadını güzel kılan bence bu ikisidir hani dış güzelliği olan görüyorum gıram cazibe yok odun gibi mesela bide eli yüzü düzgün ama güleryüzlü zeki çekici kadın sizce hangisi erkek kardeşimden dolayı bu meseleye baya kafa yordum bende :D asasds gelin alıcaz kolay değil

0|1
    0|0
  • kişiliğini ve dişiliğini yerli yerinde kullanabılmesı :D

0|1
    0|0
  • şimdiye kadar cazibe saflık masumluk hanım hanım olmakla hiç kazanmayı denemedim. bir tek zakamı kullandım bütün kapılar bana açıldı :) zekanın yani zeki bir kadının yapamayacağı şey yoktur, korkunnn :D

hem ne demiş şair; Kişilikli kadınlar kişiliğini, kişiliği olmayanlar dişiliğini kullanır.

0|1
    0|0
  • Şeytanlığı,zekası yani. Neye uğradığını şaşırır başlı başına kendisi tehlikedir zaten.

0|1
    0|0
  • zekası tabiki eğer çok zekiyse cazibesini kullanabilir veya masum görünerek gerçekten masumluk yapabilir veya zekasıyla hanım hanımcık görünür o yüzden çok zeki bir kadın aslında çok tehlikeli biri olabilir

0|1
    0|0
  • fitness idmanlarında ter akıtan biçimsiz kadınları kıskandırıcak popo , dolgun göğüsler ve aynı zamanda bütündeki deformasyonu kamufle edicek güzel bir yüze sahip bir kadın olarak cvbım net gerisi hikaye

3|1
    0|0
  • Bence gözyaşıdır bunun da masumluğundan mı yoksa zekiliğinden mi olduğunu anlayamazsınız :D

0|1
    0|0
  • hırsı istem dışı şeyler yaptırabilir.

0|1
    0|0
  • Cazibesi.

0|1
    0|0
  • hanım hanımcık olması diyorum ..

0|1
    0|0
  • zekası

cazıbesı

gozyası

0|1
    0|0
  • Kesinlikle cazibesidir. Adeta bir cevher bu. Kullanmasını bilene :)

0|1
    0|0
    • unutmayın bunlarla erkeklerı kandıramazsınız artık ,samımı olun yeter ;)

• ben bilmem cazibesini kullanana söyle onu:) bu sadece benim özgün düşüncem.

• cazibem...

0|1
    0|0
  • Hükmetmek için doğmuştu erkek...Taa ki, bir gece vakti keskin bir kadın tırnağını sırtının derinliklerinde hissedinceye kadar...

1|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    17

Erkekler Ne Diyor 36

• kadının sılahı gozyasıdır,yeryuzunde ondan kuvvetli silah yoktur,hep kullanırsa kanıksanır tesırı azalır,zamanı ve mekanı dogru secer ise en cabbar savası bıtırır anında

0|1
    0|0
  • Kadının tek silahı cinselliğidir. Bu yüzden hiç bir kadına güzel değilsin denmez. Bu yüzden her kadın iltifattan hoşlanır. Kurduğumuz bu vahşi düzende kadınlara yer vermiş olmamızın tek sebebi doğurganlıklarıdır. Erkekler arasında bir güç dengesi vardır. Bir erkeği öylece denklemden çıkaramayız. Karşı koyacak gücü vardır bir şekilde. Ama kadınlar erkek baskısı karşısında çok zayıftır. Tamamen kaderleri elimizdedir. Tek dayanakları cinsel kimlikleridir. Bu yüzden kadının cinsel kimliğini baskılamaya çalışırız. Bu yüzden giyimine kuşamına karışırız.

0|1
    0|0
  • cazibe etkili evet ama her şeyde geçerli değildir hanımhanımcık olmasıda bir yerden sonra uyanılabilir saflığı masumluguda aynı şekilde ama

zekası tehlikelidir :)

0|1
    0|0
  • ağlaması; her an ağlama potansiyeline sahipler ve sen ağlattın diyerek her konumdan haklı çıkarlar ;)

0|1
    1|0
  • Füzeleri

0|1
    0|0
  • En tehlikelisi hanım hanımcık pısırık aciz falan filan takılanlarıdır

0|1
    1|0
  • Nereden okuduğumu ya da duyduğumu anımsamayarak " Bir kadının en tehlikeli silahı gözyaşı değil bacaklarının arasındadır." denmiş iyi de denmiştir.

0|1
    0|0
  • Cazibesi ve zekası. Dış görünüşünü giyimi ve tavırlarıyla birleştiren akıllı bir kadın istediği erkeği çok büyük ihtimalle elde eder.

1|1
    0|0
  • Bence göz yaşı. Başarısızlıklarını ve hatalarını gizlemenin ve sizi duygusal açıdan etkilemenin en kolay yoludur.

0|1
    0|0
  • kadın zeki diye değil, zekasının büyük bölümünü kurnazlığa ayırdığı için tehlikelidir... yoksa kendi başlarına vites bile atamazlar...

0|1
    0|0
  • cazibesi ve şeytanlığı

0|1
    0|0
  • 1)bacak boyu uzunluğu

2)full solaryumlu,dövmeli,silikonlu vücudu

3)erkeksi ses tonu

4)elmacık kemikleri cıkık wamp suratı

0|1
    0|0
  • B şıkkı olmalı.

0|1
    0|0
  • link

sanırım en tehlikelisi bu: M16

0|1
    0|0
  • "dişiliği"

0|1
    0|0
  • Yeter ki kadin istemesin.. Bir tek gulusu bile cok tehlikeli olabilir...

0|1
    0|0
  • Saçlarıyla oynaması ve saf,masum gibi davranması.

0|1
    0|0
  • Zekası... ne çektim be...

0|1
    0|0
  • empati yeteneği

0|1
    0|0
  • Çenesi demicem klişe olucak.. Vücudu

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam