Flört ettiğiniz ya da hoşlandığınız kişinin, kullandığı cep telefonuna takılır mısınız?

Bu soruyu ihtiyaçtan sormuyorum fakat merakımı kurcalayan bir yönü var. Kimileri cep telefonu adeta bir yaşam biçimine dönüştürmüş durumda. Elinden hiç düşürmemeler, mekana gidince çıkarıp masaya bırakmalar, hoşlandığı birini görünce eline alıp oynamalar (bu garip bir tamlama oldu öhöm) vs. Tüm bunların, karşı cinsle ilgili bariz bir bağlantısı olmalı. Madem bu kadar meraklısıyız; flört ettiğiniz ya da hoşlandığınız birinin kullandığı cep telefonunun modelini umursar mısınız? Hayır yani anketin sonucu "umursamayız" olarak çıkarsa, bazılarımızın onca hava-civası boşuna demektir.

Bana göre ise; bu tip suni ayrıntılara önem veren kişiyle, en fazla suni bir birliktelik kurulur.

• Umursarım, çünkü...
    35% (9)27% (4)32% (13)Oy Ver
  • Umursamam, çünkü...
    65% (17)73% (11)68% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
21|15

En İyi Erkek Görüşü

• Özellikle son paragraf çok ama çok anlamlı ve gerçekten de öyle. Materyalizm hiç bir zaman gerçek mutluluğu getiremeyecek. O kişiler bunu er ya da geç anlayacaklar ama umarım iş işten geçmiş olmaz.

1|2
    0|0
    • Maalesef aynen öyle. Gitgide suni zevkler, suni tercihler, suni insanlar ve suni hayatlar sonucunda söylenen, ama aslında cevabı içerisinde olan soru; mutluluğu bir türlü neden bulamıyorum? Bulamıyoruz çünkü doğada insan olarak yaratılan varlıklarız, ama biz özümüzden farklı davranmaya çalışıyoruz, makineleşiyoruz. Sürü psikolojisi ile hareket eden koyunlar gibi; popüler kültürün dayattıklarına dur deyip, analizden geçirecek bir süzgeci yok bir çoğumuzun.

• Senin gibi bilinci açık insanların hala var olduğunu görmek güzel dostum. Tüm her şey oldukça berbat gözükse de, belki de bir gün içimizden birisi, bu saçmalığın fişini çekip son verecek buna. O zamana kadar uyuşmamaya bakmak lazım. Sanırım bu da, bizim, yaşadığımız çağımızla olan savaşımız? Belli ki açık bilinçle yeneceğiz ancak bu savaşı. Tanıdığıma memnun oldum seni dostum, kal sağlıcakla.

• Bende çok memnun oldum dostum kendine çok iyi bak. Umarım kafamızı uyuşturan tek şey alkol olur.

Kızlar Ne Diyor 21

• Telefonla değil adamla sevgili olacağım için , derdim o olsa gider telefon alırım

1|3
    0|0
  • Bunlara takılan insanların oldugunu düşünmüyorum gerçekten..adam telefonlamı artistlik yapıcak çok saçma :) belki 24 ay taksitle aldı..şuan artık zengin orta sınıf durumu kalmadı herkes herşeye kolaylıkla ulaşabiliyor kimi keyfi alır parasını verir kimi o telf için aylarca para biriktirir..kısaca bunlara gerek yok.

0|1
    0|0
  • umursam markanın önemi yok benim için ama benimde gittiğimde mekanda telefonu cıkartıp masanın üstüne koymak gibi bir huyum war ne olcak smdi

0|1
    1|0
  • umursamam kendime bakarım sadece

0|1
    0|0
  • Umursamam cunku ust bir model telefonun olur ama onu kullanan adam olmadiktan sonra cep telefonu pahali olmus falan ne onemi var allah askina

0|1
    0|0
  • Umursamam.

0|1
    0|0
  • Umursamam.Gereksiz bir şey.Her şey marka veya modele dönüştü iyice.Kimseyi eşyaları ile değerlendirmem.

0|0
    0|0
  • umursarım sanırım.

neden?

bilmem.

0|0
    1|1
  • Manyakça bir şey

0|1
    0|0
  • Umursamam,çünkü marka veya para takıntısı olan zavallılardan değilim

1|0
    0|0
  • Sacmalık takılmam tabıkı

0|1
    0|0
  • Umursamam, çünkü önemsiz bir ayrıntı.

0|1
    0|0
  • ben herkesin cep telefonu markasına karşı takıntılıyım..

-cep telefonun var mı

-var(numarasını alacağımı düşündü)

-markası ne..?

böyle yani..arkadaşlar arasında bile bu muhabbet geçiyor..:D

0|0
    0|0
  • Umursamam.

0|0
    0|0

• Umursamam,

0|0
    0|0
  • Yani umursamam içindekiler daha önemli alıp karıştırırım falan :)

0|1
    0|0
  • umursamam çünküsü yok işte umursamam :D

0|1
    0|0
  • Marka takıntım yok telefonda

0|0
    0|0
  • Umursarım.Cebinde 3310 olan birisi beni nereye götürebilir? 2.5 TL döner+ayrancıya mı?

0|0
    0|1
  • umursamam boşuna zaten havaları..

0|1
    0|0
  • ı phone ı düşmüş kırılmışta olabilir öyle önyargılı olmamk gerek :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Modelden ziyade onu kullanma sıklığına bakarım. Karşımda sürekli telefonla bir şeyler yapan kızlar hiç bir zaman ilgimi çekmez hatta çok itici gelir bana...

0|1
    0|0
  • Umursamam

0|0
    1|0
  • umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • whatsapp kullanmıyorum diye kızlar tarafından dışlandığım oluyor <3

0|0
    0|0
  • Umursamam, çünkü... cep telefonu mutlu etmek bizi :)

0|0
    0|0
  • bana cep telefonu değil onun sahibi lazım o yüzden öyle gereksiz takıntılarım yoktur

0|0
    0|0
  • İsterse 10 yıl önceki telefonlardan kullansın. Bunlar önemsiz detaylar.

0|0
    0|0
  • yanımda zırt-pırt telefonla uğraşan birini ciddiye alamam.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle. Karşısında adam yokmuş gibi bir de sürekli pıt pıt mesajlaşmaları yok mu, sırf zaman kaybı tipler.

• mal mıyım ben neden takılayım ki böyle bir şeye?

0|0
    0|0
  • telefonuna aşırı derece bağlı değilse ilgimi çekmez

0|0
    0|0
  • umursamam, çünküsü yok..

0|0
    0|0
  • ben 2 sene cep telefonu kullanmamıştım (: dünyalı gözüyle bakmamışlardı bana.

0|0
    0|0
  • Telefonuyla ne işim var?

0|0
    0|0
  • Umursarım...

0|0
    1|0
Yükleniyor...