Beşiktaşlı olmak gurur vermiyor mu ?

Yıllardır şampiyon olamıyorum ama bu sene lige iyi başladık iyi gider umuduyla kaç senedir gerçek beşiktaşı görmüyordum ama çarşı taraftarın kötü gününde de yanındadır.

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 18

• Gene söylüyorum bak vazgeçmem dediğim tek şey takımımdır oda beşiktaş

ÇARŞI AFFETMEZ !

1|1
    0|0
  • kupa için sevseydik hala siyah beyaza gönül vermezdik

0|0
    0|0
  • İnsan takımı kötü giderken gururla söyleyebiliyorsa tutmalı yoksa tutmamalı ne takımına saygısızlık yapsın ne kendine yıllarca alt liglerde süründük şampiyonluk görmeden yıllarca destekledik takı kötü gittikçe çoğaldık bağlandık bir yerden batarken diğer taraftan doğduk iyi ki Adana Demirsporluyuz dedik herkes böyle olmalı iyi gün dostu olmamalı.

0|1
    0|0
  • aslolan şampiyon olmak kupa almak değil. aslolan bunca ters gidişate karşı hala dim dik durabılmek. stadsız bir takımız, çok eksiğimiz var borç gırtlakta ama şartlar ne olursa olsun her yıl azımle özelemle şampiyonluk demekten vaz geçmiyoruz. aslolan beşiktaş ruhu diyorum. bizim en büyük oyuncumuz taraftarımız.

0|0
    0|1
    • aynen kardeşim taraftar dediğin iyi günde degil kotu gunde yanında olmaktır!

• herzaman gurur veriyor...heleki sadece iyi günde ortaya çıkan bazı renkli takım taraftarlarını görünce dahada gurur veriyor bana...biz acısıyla tatlısıyla herzaman gururla söylüyoruz beşiktaşlıyız diye başkaları gibi iyi günde formamızı giyip kötü günde sandığa kaldıranlardan değiliz...

0|0
    0|0
  • Beşiktaşım Oleeeee

0|0
    0|0
  • Sizde haklısınız 144 hafta sonra gelen liderlik kac yıl oluyor acaba ?

0|0
    0|0
  • Aynen Beşiktaş'ımdan vazgeçmedim hiç bugünde gururlandırdı taraftarının göğüsünü kabarttı saolsun Beşiktaş demek ayrıcalık demek be!

0|1
    0|0
  • Söylediklerine bişey demiyorum ama daha 2.hafta

0|0
    0|0
    • niye sen 2 haftalıkmısın?

• laf mı koydun şimdi lafı nerenden anlıyosun ? takımını desteklemene filan bişey demiyorum sadece 2. haftadan bişey belli olmaz diyorum. fb içinde gs içinde bjk içinde. 2.haftada havaya girdiysen sen 2 haftalıksın belli

• ben 2 hafts icin demedimki yensede yenmesede sampiyon zaten

• vermiyor renksiz kokusuz

0|0
    0|0
  • Beşiktaş emekçinin takımıdır

0|0
    0|0
  • iyi başladınızda tromsöye yenilen kimdi ? madem çok iyisinizde ?

0|0
    0|0
  • Siyahlari yasarken beyaz hayeller kurdum, ben sana hüzlünlüyken asik oldum

0|0
    0|0
  • ben fenerliyim ama bjk taraftarını çok severim

0|0
    0|0
  • bu akşam çok iyi oynadı eski günlerine dönüyor yavaş yavaş...

0|0
    0|0
  • bu sene iyiyiz bakalım

0|0
    0|0
  • Kardes Beşiktaş'ı kimse tutamaz bu sene

0|0
    0|0
  • Başiktaşın kupadan büyük zaferi var ÇARŞI olarak

1|0
    0|0
Yükleniyor...