Burçların aşk hayatınızı etkilediğini düşünüyor musunuz?

Ben burçlara çok inanıyorum bununla ilgili birçok olay yaşadım (burç uyumu,karakter,davranış vs) diyebilir misiniz? Burç uyumu aşkta gerçekten bu kadar önemli mi

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Benim burcum yengeç etkiliyor.Ama iki insan birbirini gerçekten seviyorsa burç felan hikaye :)

1|0
    0|1
    • Aynen öyle :)

• en iyi cevap seçtiğin için teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Okuduğum psikoloji, kişisel gelişim kitablarında burçların insanların karakterinin ortalama yüzde 25ini yansıttığını okumuştum-duymuştum :D hiç ilişkim olmadı bilemiyorum etkilermi ama bence azda olsa etkileyebilir diye düşünüyorum :)

1|0
    0|0
  • İnanmam ama şöyle ki mesela her ikizler ve balık burcu oldukça duygusal, terazi kadını uyumlu vb. oluyor. Yani inanmayanlar olsada bence bunlarında etkisi var

1|0
    0|0
  • bence önemli.sevgililerimin burçlarını öğendiğimde bun İnandım şahsen

ben ikizler erkeği olarak e yengeç ne koç nee boğayla anlaşıyorum.dengesiz olduğumdan ötürü güçlü bir bayan lazım terazi kova ve ikizlerle harika anlaşıyorum ancak onlar bengede tutbliyo beni:D

0|0
    0|0
  • inanmam ikizler çapkın ve etrafında hiç kız eksik olmaz çok çapkındır 1 2 3 kızla yetinmez ne kadar varsa ayarlamaya çalışır diyor hiç alakam yok..daha bir çok örnek var bana uymayan onu ne etcez =)

0|0
    0|0
    • yükseleninden felanda farkediyomuş bilemiyorum. ama etrafımda ne kadar ikizer varsa bol çeneyle bol kız tavlıyolr ama hiç evlliliği düşünen yok aga:D

• Okuyamıycam Baya dertlisin anladığım kadarıyla :D

• al işte ikizlerim diye demi =(( sende kaç kaç

• Yok daha neler...Sokaktaki köpek etkiler ama burçlar etkilemez...

0|0
    0|0
  • Saçmalık, burçlara göre sevgilimle en son mutlu olacak burca sahibim ama bal gibi de mutluyuz maşallah.

0|0
    0|0
    • Bizde aynen öyleyiz ama bazıları çok inanıyor bende merak ettim

• burçlar gökteki bazı cisimlerin hareket ve zaman dilimlerine göre 12 ye ayrılmıştır, gökteki cisimlerin insan karakteri üzerinde bir etkisi olduğuna inanmıyorum...

0|0
    0|0
  • etkilemediğinden eminim

0|0
    0|0
  • Çok etkili bence. Benim ki kova Allah seni inandırsın tüm özelliklerini taşıyorum :))

0|0
    0|0
    • Bende oğlak bende hepsini taşıyorum ama hani bir burç uyumu aldı başını gidiyor onu merak ediyorum ben

• Pardon o kısmı unutmuşum. Harbiden çok etkiliyor inanmalısın. Çıktığım bir kızın burcu Boğa idi. Zaten burç uyumunda yerimiz yoktu :) sürekli kavga ediyorduk anlaşmazlık oluyordu.

• Hmm

Kızlar Ne Diyor 2

• Burçları önemsiyorum hatta ilerde evlenmeyi düşündüğüm adamla doğum haritası çıkartıp ona göre karar vericem :D şimdiye kadar hep doğru çıktı çoğu başakla anlaşamadım koçla falan en iyi arkadaş oldum tabi yükselene görede değişebilir kesin kötü ya da iyi olmuyo. herneysee :P

1|0
    0|0
  • Bende çok inanırım burçlara bu yüzden bir ilişkim varsa eğer asla burç yorumlarıma bakmam kötü bir şey yazıyorsa moralim bozuluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...