Sizce beni unuttu mu?

8 aylık ilişkim biteli 1 ay oldu ilk günler aradım mesaj attım cevap vermedi sonra birdaha asla aramadım aradan 2 hafta geçti ramazan bayramının 2.günü beni babası aradı ve onları neden arayıp bayramlaşmadığımı neden bayramda onlara gitmediğimi sorup bana sitem etti halbuki kavgalı ayrıldığımızı biliyordu bende lafı geçiştirdim çok mutluymuşum gibi bir tavırla konuştum üzgün olduğumu anlamalarını istemedim o günden sonra kimse aramadı beni.. o zaten hiç aramadı.. sizce ben unutuldum mu? bazen kalbim birden acıyor ve onun beni düşündüğünü hissediyorum sonra kendime kızıyorum kendi kendimi ümitlendirdiğim için? ben hala unutamadım o unutmuşmudur herşeyi?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir şey unutulmaz. Ama babasıyla konuşurken öyle yapmamalıydın. Ayıp etmişsin.

0|0
    0|0
    • yoo ona saygısızlık etmedim asla.. sadece bana moralimi falan sordu bende çok iyiyim dedim, üzgün olduğumu anlamasınlar diye, unutmuş sanırım değilmi

• evet oraya gitmemi veya onlarla konuşmamı ve üzgün olmamı beklediler... hepsi buydu... artık dönmeyecek değilmi

• Sanırım dönmeyecek. Hatta başka gelin adayları olduğu için böyle yapmış olabilirler. Yapacak bişi yok. Zorla olacak bir şey değil.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• unutmuştur hint kumaşımısın

0|0
    0|0
  • Unutulmaz tabikide çünkü aşktır bu !

1|0
    0|0
    • madem öyle neden aramıyor ve aramayacak... 1 ay oldu kendimi kandırıyorum o beni unuttu gitti :(

• katlanıcaz.. bende aramayacağım hiçbir adım atmayacağım sadece unutmadığını bilsem yeterdi ama artık hiçbişey bilmiyorum :(

• neden sen geri adım atmıyosun peki babasına öyle davrandığın için o senden uzaklaşmıştır

• Yani ben sevgilimle ayrı olursam ve seviyorsam hala 1 gün duramam bir adım atmaya bakarım çok büyük bir hata yapmamışsa.Ya büyük bir hata yaptın unutmaya bakıyor,ya da gerçekten unutmuş geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • sürekli tartışıyorduk ufak tefek şeylerden ama bir yandanda sözlenmeyi düşünüyorduk bu aşamada bir sinir harbiyle bıraktı beni, istemedi demekki, büyük bir hata yapmadım sevdim sadece

• 1 ay uzun bir süre değilmi.. yani artık gelmez, haklısın sanırım

• Seviyorsa ve senin dediğin gibi çocuğun gururuna dokunucak bir sorun yaşamadıysanız şimdiye kadar 20 kere arardı,mesaj atardı.Bence kendini daha fazla bu işe kaptırma.Hayatına bak,ve değicek insanları sev bidahakine.

Kızlar Ne Diyor 1

• bence unutmuş seven insan değil 1 ay 1 dakika bile durmaz..

0|0
    0|0
    • haklısın galiba :(

• geçer merak etme belli bir süre düşünceksin ister istemez ama günler onsuzda geçicek ve bir zaman sonra aklına bile gelmeyecek..

• inşallah, sağol

Yükleniyor...