Volkan Şene çok üzüldüm ya

link

Yazık günah ağlattılar adamı yahu. Ne olursa olsun bir takım futbolcusuna sahip çıkmalı...Siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
7|28

En İyi Erkek Görüşü

• Yazıklar olsun gerçekten.. Taraftarın görevi kötü de oynasa futbolcusuna ana-avrat küfretmek değildir..

Adam olan "iyi günde-kötü günde" renklerin, armanın yanındadır.. Tribünde "ben yaptım" diyen katıksız embesil, taraftar değil beyinsizdir..

Volkan'ın tepkisi gayet insani bir tepki.. Futbol stres bindirmesi yoğun bir spor.. Genç insanların böyle tepkiler vermesi de normal..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Trabzonsporlu bir taraftar olarak konuya mutabıkım az çok.

Saha dolusu taraftar küfretmemiş yalnızca Volkan Şen'in bulunduğu taraftaki küçük bir taraftar grubu Volkan Şen'e bozuk para atarak al bu parayı düzgün oyna .. çocuğu demişler.

Bu gruptaki 4 kişi tutuklanmıştır ayrıca bir kaçı da diğer taraftarlar tarafından tartaklanmıştır bilginize.

Ayrıca Volkan Şen'in Fenerbahçeye transfer olacağı iddalarını unutmayan bu grup dedemin söylemiyle Hepten zıt kaptılar oğaa.

Yazık günah koca adamın onca insan içinde onuruna annesine laf atmak insanlık dışı.

Trazbonsporda oyuncu olanlara sabır diliyorum.Zor zanaat.

Kahvedeki emekliden ip atlayan kız çocuğuna örgü ören neneden yeni geline kadar herkesin edilecek bir sözü var trabzonspora.

0|3
    0|0
  • günah ya :(

0|1
    0|0
  • Bazı insanlar işte bazen insanlar umarım o taraftarın da burdaki hangi bölüme girdiğini anlamışsınızdır.. Diceklerim bu kadar.

0|0
    0|0
  • kesinlikle sahip çıkmalılar diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ne demiş ya

0|0
    0|0
  • Hangi takimli olursan ol, futbolcunu aglatacak bir hareket yapiyorsan sen taraftar falan degilsin. Biraz armaya, formaya saygi..

0|0
    0|0
  • aynen öyle üzüldüm yahu..adama sahip çıkacaklarına ne yapmışlar.bu nasıl takım tutmak o zaman.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Yıllarca birçok kulubun kendi taraftarı kendi futbolcusuna bircok söz söyler. yuhalanır. Ama herkesin yufka yuregi olanlar da var tabi.

0|0
    0|0
  • onlar kolpa hamsispor taraftarı.kendi futbolcusunu yuhalar, kendi futbolcusuna gaz bombası atar, kendi futbolcusunun kafasını yarar.çok görmemek lazım

0|1
    0|0
  • taraftarın yaptığı yanlış ama profesyonel futbolcular bunlara alışmalı

0|0
    0|0
  • insan biraz empati yapmalı o ıslıklayanı koysan oraya bir bok yapamaz

0|2
    0|0
  • Ayıp etti trabzon taraftarı

0|1
    0|0
    • arkadaşım iki iç tane gereksiz insan o hatayı yaptı diye genelleme yapma

• Büyük terbiyesizlik gerçekten bunun neresi sporsa işte Türkiye de herşey olabiliyor.

0|1
    0|0
  • volkan şen fragman ts 5 6 hafta kötü gitsin o tribünlerden kan çıkar bunun tek sorumlusuda bölücülük yapan Hacıosmanoğlu olur.bakıp izleyelim.Volkan bursada taraftarla tartıştı tsda aynı okadar futbolcu var tipide kayı değilki ona taksınlar ondada sıkıntı var

0|0
    0|0
  • volkan aşırı tepki verdi bir çok futbolcuya,yöneticilere küfür yağmuru var statlarda hepsi böyle yapsa ooooo nereye gider ülke çocuk gibi davrandı aglaması falan volkan sevdigim bir futbolcuydu ama daha çocukmuş

o saygısızlıgı yapan taraftarı hiç konuşmuyorum bile gereksiz insan

0|0
    0|0
  • küfürü duymamalıydı ayrıca tepki vermemeyi öğrenmesi gerekirdi şimdiye kadar.Ben bile amatör oynarken taraftara kulak asmamayı öğrendim ama volkan o kadar futbolun dışında ki taraftarla konuşabiliyor.Ama her ne olursa olsun o küfürleri söyleyenler adam değil bunu yüz kere de haketse söylenmez.

0|0
    0|0
  • Yok öyle sahip çıkma falan. Millet inşaatlarda tarlalarda üç otuz paraya ömür tüketirken iki top tepip milyon dolarları alacaksın. Binlerce insan adını haykırırken, posterlerini duvarına asarken kasına kasına yürüyeceksin. Tepki gösterince olur mu böyle şey? Bal gibi olur. Ne demiş atalarımız. "Tatlı tatlı yemenin acı acı s**ması vardır."

0|0
    0|1
    • Güzel kardeşim, o adamın yarısı kadar oynayabiliyorsan pazarlamacılığı bırak sahalara gel...

• O adam iyi top oynuyor diye almıyor o paraları güzel kardeşim. O tribündekiler onu seyrediyor diye alıyor. Futbol bir gösteridir. Seyrederlerse varsın seyretmezlerse yoksun. Baktın istemiyorlar seni çıkıp gideceksin. Ben de oynayabilseydim onun gibi ben de çıkar oynardım. Parasını da alırdım. Ama sen çık artık biz seni seyretmiyoruz dediklerinde de tribe girmezdim. Toplar tasımı tarağımı başka bir iş bulurdum kendime.

• Adam orda ekmek davasında tamam başarılı bir oyun sergilemeyebilir ama bu teknik heyetin takdiridir ona görev verildiği zaman yerine getirmeye çalışır. Yazık oldu sadece ona değil eminim eşi ve ailesi de çok ağır bir üzüntü içindedir.. ( Bu arada ben koyu bir TrabzonSpor taraftarıyım ve de kendisinin oyun anlayışını hiç ama hiç beğenmemişimdir ve de takdir etmemişimdir Volkan Şen'i )

Saygılar..

0|0
    0|0
  • karaktersızler sanıyolarkı o kdar para alıyo o ınsan dgl hc bı duygusu yk oynucak bizi tatmın etcek. kmsede ckp demıokı lan bnlarda ınsan herzamn nası ıyı olsn dıye. yazık gunahtırr..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yakışmadı. Her şeyden evvel karşınızdaki bir insan. Bunu bütün Trabzon halkına mâl etmeyi doğru bulmuyorum ama Trabzon halkı bu futbol işini haddinden fazla ciddiye alıyor BENCE...

0|0
    0|0
  • taraftarlar cok saygısız ve düşüncesiz davranısları takımının da dengesini bozuyo sımdı volkan sen den al alabılıyorsan ıyı bı prfırmans

0|0
    0|0
  • bende üzüldüm :(

0|0
    0|0
  • Tepki koymak için küfürden farklı yollar da var. Islıkla, yuhala.. Hatta küfürün bile bir adabı var. Direk annesine küfür edersen bir insanı içten yaralarsın tabi.

0|0
    0|0
  • volkanın yaptığı tam bir amatörlük

0|0
    0|0
  • şerefsizlik parayla değilki

0|0
    0|0
  • Adam fena olmuş be... Trabzonspor'u gönülden sevdiği belli adamın, yoksa s.tir ederdi takmazdı.

0|0
    0|0
  • link

işte bu yüzden trabzonspor'dan nefret ediyoruz!

çirket taraftarına söyleyecek sözümde yok...

0|0
    0|0
    • trabzon böyledir hiçbir yere benzemez her ... olan da orda adamlık yapamaz.Adamlık sökmez bunlar bir anlık olay değil trabzonspor taraftarı unutmaz.Herkes ayağını denk alacak bigün hiç beklemediğin yerde seni de ağlatır.

• Trabzonlu bana bişey yapamaz,uşaklıktan başka...

• kendi futbolcunu maç içinde ağlatıyorsan eğer söylediğin küfürlere sen müstehaksın yazık volkana

0|0
    0|0
  • Ağlatan şerefsizler kendilerini dışarıda arma sevdalısı olarak tanıtıyorlardır..

0|0
    0|0
  • Kendi futbolcusuna bunu yapan bir takımdan ne beklersin ki

0|0
    0|0
  • Nasıl profosyonel bir futbolcu bu?

0|0
    0|0
  • Orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocukları işte (azinizi doldura doldura okuyun.)

0|0
    0|0
  • birader bu volkan sen topcumu ya.Palyanconun teki timsah gözyaşları bunlar ;)

0|0
    0|0
    • saçmaladın. adam çok samimiydi bence ağlarken.

• Kardeşim bu ağlamaya mı üzülüyon sen.Mısırda ne analar ağlıyor sen.Adam maç basına 30 40 milyar götürüyor .Yılda alıyor 2-3 trilyon para.Adam prof topcu değil bence.

• onlar trilyonları alırken ben 800 tl asgari ücret alıyorum 40 tl sini bilete verecem sen sahada kafana göre takılacaksın yolun açık olsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...