Gururunuz aşkınızdan daha mı büyük kızlar?

Yok mu çaresi, bitti dedikten sonra geri dönüş mümkün değil mi? aşkınız, hatıralarınız bir gün size pişmanlık yaşatıp geri döndüremez mi? deli gibi sevdiğiniz adamı bir iki ayda kalbinizden gerçekten silip atabilir misiniz? sensiz nefes alamıyorum, ne olur beni yalnız bırakma diyebilecek kadar bağlandığınız adam bir daha asla aklınıza gelmez mi? size ihanet etmemiş, yalan söylememiş, tek kusuru ekonomik anlamda bir süre dara düşmesi, gelecek kaygınız yüzünden harcar mısınız her şeyine hayran olduğunuz adamı?

0|0
10|0

En İyi Kız Görüşü

• gururum asla aşkımdan büyük değildir, gururumu sadece sevdiğim adam için ayaklar altına alırım feda olsun onun için, inşallah döner sevgilin kardeş ama ekonomik buhran yüzündense bu yaptıkları acıkca seni sevmiyor demektir üzgünüm ama :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• duruma göre değişir tabi

0|0
    0|0
  • evet izel bu konuda bişiler sölemiş , kendisini dinleyelm , byrn : link

0|0
    1|0
  • Ben hiç aşık olmadığım için bilemicem tabi.

0|0
    0|0
  • ya seversen aşkta gurur olmaz bee.

0|0
    1|0
  • Soz konusu ask olunca kendimi bile taniyamiyorum birak gururumu.

0|0
    1|0
  • Gururum boyumdan büyük .

0|0
    1|0
  • zmannda aşk derdm ama şimdi kesnlkle gurur çnkü değmio o kdr grurszluk ypmaya

0|0
    0|0
  • insan gercekten severse gurur falan düsünmez ve sevdigi adamdan aldatmadigi sürece vaz gececegini düsünmüyorum heleki ekonomik sebeb yüzünden insan beraber mücadele eder birbirini sevdikten sonra dünyanin yükünü sirtina alir yeterki el ele versinler

0|0
    0|0
  • Hayatimda tek bir kisiyi sevdim, tek bir kisi tarafindan sevildim oylesine sansliyim ki bu konuda iyiki dis gorunusu maddiyati yargilamamisimşu anhersey yolunda sukurler olsun.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...