Popom kocaman layn :)

Erimiyor valla ne yapıcam ben ip atlıyorum sporla uğraşıyorum vücutum baştan sona iyi ama popo bozuyor işi yağ dolu resmen yağlar erimiyor ne yapıyım . Sporumu evde yaparım hep spor salonuyla alakam yok .

Güncellemeler:
Boy 1.71 kilo 60 . Sizden istediğim en etkili hareket hangisi pek bilgim yok popo konusunda diğer herşeyi biliyorum birisi ip tavsiye etti aldım sayaçlı ama pek fayda etmiyor

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle ip atlamak ise yaramaz vazgeç ve yürüyüşle eritmeye çalışma bacaklar daha hızlı erir ve kalça daha çok ortaya çıkar şimdi sana evde yapabileceğin basit bir kaç hareket söyleyeceğim

1 . Sırt üstü uzan ve dizlerini kır dizlerin arasında 10cm boşluk bırak ayak içlerin tamamen yere değiyor olsun ellerini uzat sırtın yerde kalacak şekilde kalcani havaya kaldırın 3 sn bekletin indir bunu 3 Set olarak 8-24 tekrar yapabilirsin

2.yerde 4 ayak durumuna gel sonra sırayla ayaklarını dillerinden 90 derece olacak şekilde kaldır bacakların kalcayla bir hizaya gelince 3.sn bekle ve yavaşça indir ilkindeki tekrarı kullan bundada

3.bir sehpaya yüz üstü uzan dizlerinden itibaren ayakların boşlukta kalacak şekilde sonra yavaşça topuklarini kalcalarina getir bunu 25-50 tekrar 3 Set yap eğer ayak bileğine bağlanan ağırlıklardan bulursan ve onlarla yaparsan daha iyi olur ya da ayaklarının arasına dambil sıkıştırabilirsin

Sorun olursa özelden mesaj atıp sorabilirsin ve göstermeden anlatamadığım bazı hareketler var netten bakabilirsin onlarada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Spor salonunda dead lift yaparsın erir..olmadı youtubeye kalça kası egzersizleri yaz onu yap her gün.

0|0
    0|0
  • valla bence fiziğin iyi kardeş benim boy 167 kilo 67 ben öleyim o zaman :D

0|1
    0|0
    • Fizik iyide popo rahatsız ediyor büyük gibi :D

• sexy durur hatun sıkıntı yok :)

• Öyle olsun bakalım sende kilondan şikayetçiysen gencvefit hıtt videosu diye gir googleye kilo verebilirsin

Erkekler Ne Diyor 8

• bende buyutmeye calısıyorum pantolon durmuyor yuruyus yap kilo veerecen ugrascan yapcek birşey yok :)

0|0
    0|0
  • link tek ve net sadece kalçayı yap

0|0
    0|0
  • hemen erimez zaten sen o yağları senelerce biriktirdin 2 haftada erimesini istiyorsan imkansız .6-7 ay çalış garanti eriyecek

0|0
    0|0
    • Giydiklerim filan yakışıyor pantolon giyince popo kocaman yürürken rahatsız ediyor

• kardeşim en iyisi hızlı yürüyüş tavsiye ederim koşma değil hızlı yürüyüş yap daha fazla yakarsın :)

0|0
    0|0
  • Plates yap.

0|0
    0|0
  • benimce öyle yapcak bişey yok,

0|0
    0|0
  • Düzenli spor yaparsan 2-3-4 aya düzelir

0|0
    0|0
  • duvara sürterek erit