Sarhoş araba kullanır mısınız?

Sarhoş araba kullanır mısınız?

Peki, tanıdığınız biri sarhoş kullanmak istese tepkileriniz ne oluyor?

Genel olarak bu konuda aldığınız tedbirler neler?

link

biliyorum siz kullanmazsınız :)

0|0
413

En İyi Kız Görüşü

• arabam yok bu yüzden rahat rahat ahkam kesebilirim!

kendimi biliyorum, arabayla gittiğim bir mekanda beklenmedik biçimde alkollü bir sohbetin ortasına düşer ve baştan bir irade göstermeyi başaramazsam (ki bu potansiyele sahibim sanırım) gecenin sonunda arabayı kullanabilecek kadar ayık olduğum gibi salakçasına bir özgüven içinde o direksiyona oturacağıma emin gibiyim. şöyle diyeyim, bence gayet ayık olduğum bir gecenin sonunda taksim burger king'de tuvalet molası vermiştik. artık nasıl çıkıyorduysam, erkek arkadaşlardan biri beni merdivenin başında beklemiş ayağımda koca topuklu çizmelerle yuvarlanıp düşmeyeyim diye. oysa bana göre her şey çok normaldi ve ben süper düzgün çıkmıştım o merdivenleri!

'ne kadar alkol almıştın' diye soranlara, ertesi gün uyandığımda hala başımın döndüğünü söylemek istiyorum müsaadenizle:)

fakat şöyle bir şey var: potansiyel serseri olmam salak olduğum anlamına gelmiyor, göz göre göre alkol alacağım bir mekana arabayla gitmem. istanbul'un bütün taksileri benim ayol:) o halde araba kullanmak isteyene de mutlaka engel olurum. kafam güzelken bile içimdeki anneyi durduramıyorum ben, illa ki bir yolunu bulur kendi istediğime getiririm o kişiyi...

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• kullanmam :)

0|0
    0|0
  • Normal halimde sarhoş kullandığımla pek bir farkı yok gibi :D

bu yüzden, asla ve kata bir de sarhoşken denemem

0|0
    0|0
  • sarhosken kulllanmamaya ozen gosteriyorum zaten eger bi parti filan olursa arkadas grubundan birini kesin ayik birakiyoruz sorun olmuyor

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Need for Speed bile oynamam sarhoşken :))))

0|0
    0|0
  • Valla içki içiyorsan illaki bir gün kullanırsın. İçki içmememin mnemli sebeplerinden biride budur...

0|0
    0|0
  • sarhoş araba kullanmam.kullananlarada iki cif sözüm var.

ölmek isyiyorsan öl ama öldürme..

trafik kurallarına uy bir hayat daha söndürme..

0|1
    0|0
  • ASlasarhoşken kullanmamalı. Gercekten haberleri bırak kendi saglıgınız da kötü olur ya. :(

0|0
    0|0
  • sarhoş araba görmedim ben.

1|1
    0|0
  • alkol alacagım gecekleri arabamı almam , taksiyle gider gelirim taş catlasın 100 lira veririm ama icim rahat eder. hem guvenli hem de ehliyet kaptirilmamıs olur.

0|0
    0|0
  • Maalesef evet. Kullanmaması için elimden geleni yaparım diycem ama parti oluyo bi yerlere gidiyosun herkesin kafası güze kime kullandırcan ki arabayı. Mecburen ara sokaklardan gidiyoruz. Ortaköy ara sokaklarını bilen zaten kolay kolay polise yakalanmaz. Taksim tarafından geliyosan bakırköy tarafına pazartekkeyi geçtikten sonra topkapı üst geçit aşağısında sürekli polis oluyo amannn dikkat sözüm allkollü kullananlara :)

0|0
    0|1
    • e taksi var

• arabayı bırakıp taksiyle dönüp sonra ertesi gün tekrar arabayı almaya gelmek uzun işş :). Yakalanmadığın sürece sıkıntı olmaz bence :)

• mtv de birzamanlar bir reklam gibi bişey vardı taksinin içine kamera koymuşlar insanların saçma sapan hallerini çekmişler işte kimisi altına işiyor kimisi avucuna kusuyor kimi yanındaki kıza sarkmaya çalışırken düşüyor falan filan

videonun sonunda şu yazı vardı

sadece gerçekten aptal olanlar içkiliyken araba kullanır

0|0
    0|0
  • asla ama asla sarhos arac kullanmam , sarhos araba kullanmak isteyen arkadasimi da ne olursa olsun engellerim. en cekindigim sey trafik kazasidir yillardir.

0|0
    0|0
  • Hiç sarhoş olmadım.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır

0|0
    0|0
  • Kullanırım ama çevreye bir zarar gelmesin durduk yere :D

0|0
    0|0
  • Ergenken kullanırdım. Şimdi kullanmıyorum. Ne o öyle ergenler gibi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...