Siz bu özelliklere sahip erkek hakkında ne düşünürsünüz?

1.89 boyu yesil gözlü geniş omuzlu kumral sporcu bir erkek hakkında ne düşünürsünüz? bakımlı ve giyinmesinide biliyosa ama tipi orta kızlar tarafından dikkat çekermi ?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• Nerede yasiyorsunuz :))))) saka bir yana simdi yuz sekli olsun burun dudak bunlar onemli mesela kiz vardir der mavi gozluyum 1.70 boyundayim 50 kiloyum aklinda bir suru kiz canlanir ki bu ozellikteki her kiz guzelde degildir yani ne yesil gozlu erkekler gordum ya cok tipsiz dedim ne mavi gozluler gordum vay be dedim ki ben mavi gozu hic sevmem yesil goze bayilirim oyle biriyim yani ama her sey onemli yani bunlar sadece n belirginolan ozelliklerdir mesela ben kasli erkekleri cokta hos bulmuyorum ama bazi kizlar vardir illa ki kasli olsun ister ama geniz omuzluyu her kiz ister simdi istemeyen yoktur sanirim bu bir + bence ama diger saydiklarin herkese gore degisir ama ciddi bir iliski anlaminda kiz bulmaktan bahsediyorsan tipi pek onemli degil hic onemli degil diyorum bak sadece karakter tipten daha onemli

0|0
    0|0
    • Birde giyinmesini bilmen bir +

Kızlar Ne Diyor 11

• Uzun boylu,renkli gözlü ve vücudu iyi diye yakışıklı olacak değil.Olsa da dış görünüşten önemli olan içinin nasıl olduğu,karakterin nasıl,zeki misin,kültürlü müsün,anlayışlı mısın vs...

0|0
    0|0
  • Bilemeyeceğim link vereydin keşke. İlla gözü yeşil diye yakışıklı olmak zorunda değil.

0|0
    0|0
  • Karakteri 5 para etmiyorsa fiziğin önemi yok.

1|0
    0|0
  • tip değil de kişilik üzerinde oynamalı bence..yeterince dikkat çeker o boyla zaten..sonrası kişilik işte..

0|0
    0|0
    • boydan dikkat çekmek derken iyi anlamda hoşlanıldıgı içinmi ?

• yani zaten her halükarda ben buradayım diyor kişi..dikkati çektikten sonra olay üzerinde tutabilmektir..bunun içinde iyi bir kişilik gerekir..basit ve çözülesi olursa uzaktan bakarsınız insanlara..

• Bana göre iyidir başkasına göre iyi değil zevk meselesi sonucta orta tip nasıl oluyo standart beden gibi mi

0|0
    0|0
  • Giyinmeyi bilmesi, bakımlı olması kocaman bir artı benim için. Bence dikkat çeker.

0|0
    0|0
  • Gormem lazım

0|0
    0|0
  • Genis omuzlu olsun benim olsun

0|0
    0|0
  • boyun uzun,bence yakışıklısın

0|0
    0|0
  • yeşil gözlü

ooo maygatttt :D :D

0|0
    0|0
  • omuzları ve gözleri yeterrrr :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet çeker.

0|0
    0|0
  • Söylediğin özelliklere sahip milyonlarca erkek var

0|0
    0|0
  • sen bitmişsin dostum şansına küs o kız senin olmaz

0|0
    0|0
  • Tip ortaysa İlyas SALMAN' ı aratıyor olmalı:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...