Siz olsanız ne düşünürsünüz?

Baylar...

7 senelik samimi bir bayan arkadaşınız var, ama evli. Bir akşam buluşmuş sohbet edip gezerken bu bayan dudaklarınıza yapışıyor ve çok ateşli bir şekilde öpüyor, bırakmak istemiyor gibi. O bayan için ne düşünürsünüz? 'Eşiyle problemleri vardır, o yüzden böyle yapmıştır' mı dersiniz, yoksa içinden geldiğini mi düşünürsünüz? Bu arada siz de öpücüğe karşılık veriyorsunuz...

Güncellemeler:
Devamını cinselliğe getirmeyin lütfen. Sadece düşüncesi ne olur dedim. Hemen senaryo yazdınız.

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• çekilirim hemen öyle şeymi olur aynı şekilde bana kendi karım yapsa diye düşünürüm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Pof be kadın, pofff..

Açım lanet olası bir bedene.

Kendimi zor tutuyorum.

Bir de gelmişsin kendi hayatından kareler sunuyorsun bize şimdi.

Tebrik ettim seni.

Cesaret isteyen bir davranış bu..

Oldu ki, ah. Herneyse...

İlk cümlesini merak ediyorum.

Ne dedi sana?

"Bunu neden yaptın?" mı?

Yoksa..

"Hayır, Pınar. Bu yaptığımız doğru değil" mi?..

Yoksa sessizliğiyle boğdu mu seni.

Pişman mı oldu.

Ya sen..?

Kocan seni düşünürken senin başka dudaklarda olman o vicdanını hiç mi sızlatmadı?

Baksana bana kadın.

Al sana bir şarkı..

O vicdanını yerine getirir belki..

w w w.youtube.com/watch?v=-ihF0iCyxeQ&list=PL20DF76DB0C2F785A

0|0
    1|0
    • Önümüze senaryo döken sensin, devamını getirmek de bırak bize düşsün..

• Duygusalim bu aksam.

Gereginden fazla..

Bosver, anlamazsin.

Sen ve o genc adam guldurdu beni. Ayni zamanda aglatti. Hayalimde yasattim sizin bu hikayenizi cunku.

Bazilarinin gercek olan sahnelerini kendi kafanin icinde hayallerde yasatmak nasil bir duygu bilir misin?..

Bosver, anlamazsin sen..

Tatli geldiniz bana.

İkiniz de..

• Peki.

• Dogruyu soylemek gerekirse devamini getiririm

1|0
    0|0
  • Eşiyle iyi iletişim kuramadığını düşünürüm. Cinsel yönden tatmin olamadığı da ayrı bir mevzu. Yada bunların dışında boynuz yemiş veya yemeğe devam eden biride olabilir.

1|0
    0|0
  • arkdsm affersn ama bu oly da dusunuleck fazla bır sey yok... ama illa dusunelim dersekk..

bayan cok kotu azmstr kocası da iyi s..k.m.y..rdur. kendsine partenr arıyordur.

2...o erkekten cok hoslanıyordur artık evlılıgını bıle rıske atabıleck seviyeye gelmiştir

3... kocası onu aldatmstır ve o da oc almak için boyle bir sey yapmak istemiştirrr...

gibiiii

0|0
    1|0
  • Yedi senelik samimiyetin altından bunların çıkması gayet normaldir...Evli bir kadının samimi erkek arkadaşı olmasını her zaman yadırgamışımdır. Ateşle barut yan yana durmaz...Kadın yıllardır erkekten beklediği davranışı büyük bir cesaret örneği göstererek kendisi yapmıştır. Namus bacak arasında olmadığı! gibi dudaklarda hiç değildir...Durmak yok...yola devam...Filmin ikinci bölümü muhtemelen 18 yaş üzeri olacaktır...

0|0
    1|0
    • Saçmalamakta bir numarasınız. İyi başladın ama sonu çok saçma oldu.

• Zaman kimi haklı çıkaracak göreceğiz...Cevabım sadece sizin işinize gelmiyor...Onun farkındayım...

• hadi yine iyim hadi hadi derim :)

1|0
    0|0
  • ilgim varsa zikerim her kadın cinsel açıdan mutlu olmalı yoksa...mutlu olmasa kadınlar bizim kafamızı zikerler..

0|0
    1|0
  • Senin geri zekalı olduğunu düşünüyorum ben. Hollandaya filan git, have a 3 sum.

0|0
    1|0
  • şefkat duymaya calısan bır ınsan var ılgı gormeye sıgınmaya rahatlamaya calısan bır ınsan devam ederse dahada acılabılır ve muthıste olur cunkı bu ınsan acıkmısssss:))))

0|0
    1|0
  • bi kaç ay onu cinel şekilde tahrik edicek hiçbi harekette bulunmam belki eşine kızıp ondan dolayı yapıyor bunu diye!1 ve işin gerçeğini iyi ce öğrenirim! ama sonları yoksa ve beni sitiyorsa iş biter daha napim!

0|0
    1|0
  • eşi de evde maç izliyordur o sıra? :D

vardır bir istediği herhalde derim sizleri anlamak çok mu kolay sanki?

0|0
    1|0
  • iki şıkkın arası. aklında vardır eşiyle problemleri oluncada yapışmıştır. vay tirbiyisiz

0|0
    1|0
  • he..! arkadaşlık derecemize bağlı! çünkü o sonuçta evli!

0|0
    1|0
  • kaşar derim herhalde :D

0|0
    1|0
    • Kaşar dediğin birine karşılık verirsin yani. Vay bee ne güzel dünya.

• polemik yapmam çakar geçerim :D :D

0|0
    1|0
  • Yaptigin kacamaga kilifmi ariyon burdan günah cikartilmaz kiliseye git

1|0
    1|0
    • Ne kılıfı yaa? İyice suyunu çıkarttınız. Kabahat bende. Belki aranızda düşünebilen birileri vardır demiştim, ama nerde?!

• Hadi ya evli oldugun halde hasne fisne bide düsünceden mi bahsediyon sana cok uzak bence

• İsteğim o olsa dişiliğimi sonuna kadar kullanırdım.

• eşinin eve uğramadığını düşünürüm başıma gelmiş bir olay benden 7 yaş büyük bir hemşire arkadaş vardı kocası şehir dışında çalışıyodu bazen 2-3 gelmezdi eve ebla giderdi yanına yine öyle bir zaman da abla gece banim kapıma geldi geçerken uğramış ondan sonra istediğiini aldı

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne düşünmesini bekliyorsun ?

"maşallah çok edepli çok sadık biri " mi ?

kesinlikle her boş anında mesaj atacağı biri olacaksın.

0|1
    1|0
Yükleniyor...