Niçin Sorumsuzuz Arkadaşlar?

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar? Sorumsuz bir toplumuz vesselam. Hep uyarılarla yaşıyoruz...

- Yere çöp atmayın...

- Tuvaleti temiz bırakın...

- Yere çekirdek atmayın...

- Yüksek sesle konuşmayın..

örnekleri çoğaltmak mümkün. Peki hiç düşündünüz mü niçin uyarıya gerek görülüyor? Niçin sorumsuzuz? Sorumsuz olmasak uyarılar olur muydu? Fikirleriniz neler?

Güncellemeler:
Kendimce önemli gördüğüm bir soruya 5 cevap gelldi :) Galiba bende kızlar nasıl erkekelrden hoşlanır diye mi sormalıydım ne...

şaka bir yana peki bu durum düzeltilemez mi?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Dışarıya çıktığımızda gezip dolaştığımz yerleri dışarıyı bir çöplük olarak görülüyor malesef nasıl olsa burası her yer atima müsait yaşadığımz nefes aldığımız yer olarak görülmüyor o yüzden her yerde uyarılar var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bi tekne turuna çıktım alt katta idim atılmyan şey kalmadı tepeden. sonra vay efenddim "deniz pisss". utanmasalar tuvaşetlerini bile yapacaklar. insanlar pisler. temizlik ,değer kavramı yok.

0|1
    0|0
  • sen hiç bu ülkede sorumluluk sahibi liderler gördünmü ? halkına kazık atmaktan başka bir halta yaramayan siyasetçiler tarafından yönetildik hep , yönetiliyoruz , yönetilicez .

haksızlık karşısında adaletli davranan bir adalet sistemi gördünmü ülkemizde ? tecavüzcülerin bir iki yılla yırttığı , iftiracıların kol gezdiği , masumlara zulmedildiği gerçeğinin farkına vardın mı ?

sorumlulukmuş ... böyle bir ülkede kim neeyin sorumluluğunu korkmadan alabiliyoki ? bu kadar ciddi konuları bile sktr eden bir sistem tarafından yönetilen insanların neyin kafasını yaşayıpta şu dediğin şeyleri takıcak söylesene ? ..

unut gitsin .. zaten bir önemide yok artık

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• İnsan değiliz çünkü.

0|1
    0|0
  • Avrupada bu uyarıların hiçbiri yoktur. Ortadoğu ülkelerinde görülür bu uyarılar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...