Düşündüm ama bişey bulamadım birde size sorayım akıl küplerim

bakın şimdi yakın arkadaşımın nişanlısı var vede onun cok yakışıklı arkadaşı şimdi ben bu cocugu facebooktan buldum hergün bakıyorum profiline ama arkadaş değiliz her neyse bu cocuk adıyamanda polis nasıl dıkkatı cekcem ya da kalbimemi gömcem

not:arkadaşım ve nişanlısınn düğünü var yazın oraya gelme ihtimali yüksek

Güncellemeler:
gübcelleme için üzgünüm:bir salaklık yaptım cocugum fake hesabmdan ekledm normal konuştuk ama km oldugumu söylemedm sonra kendi facemi verdim burdan silip oraya ekledim dedi ama benm facemden hiç konuşmadık kusura bakma dedim önemli değil dedi ama silmemiş hala begenmese silermiydi

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşından yardım isteyebilirsin, hem bir anda olmaz bu işler, tanışma, hoşlanma vs vs belirli evreleri atlatmanız gerek...

0|1
    0|0
    • Beğenmek ile alakalı bir durum değil, beğenme ile ilgili birşey söylemek için erken.

Zaman geçerken muhabbet et konuş, tanış, tanısın seni, zamanla netleşir birşeyler

• arkadaş kalmaya devm edicez cocuk tam bir hovarda cıktı

Erkekler Ne Diyor 7

• komplo teorilerine ya da kumpaslara gerek yok arkadaşına söyle oda nişanlısına çıtlatsın daha sonra adam eğer bir tomruktan hallice bile olsa nezaketen seninle görüşür gerisi olur/olmaz %50 şansın var

0|0
    0|0
  • faceden arkadaşlık isteği yolla kabul eder belki...polisse yakışıklı uzun boylu kalıplı filandır...kendini göster ona tabii saçma hareketler yapmadan..

0|0
    0|0
    • aynen ole uzun boylu cok hoş biri

• nasıl dikkatini çekecen evlenmek mi istiyorsun. öyleyse çok yakışıklı diye heves ettiğin biri ile evlenmeni tavsiye etmem. yok sevgilim olsun görüşelim diyorsan. ekle face de kabul ederse naber nasılsın yaz. ne zararı olacak.

0|0
    0|0
  • arkadaşına söyle yapsın aranızı

0|0
    0|0
  • o arkadaşına söyle belki bişeyler yapabilir

0|0
    0|0
  • biber gazı ve jopu olan erkeklere bayılıyorum de inanmazsa

sık bakalım sık bakalım biber gazı sık bakalım

kaskını çıkar jopunu bırak delikanlı kim bakalım de kesin dikkat çekersin

0|0
    0|0
  • Kızım gözden ırak olan gönülden de ırak olur...Yolun başındayken vazgeç bu sevdadan...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence ekle ve sohbet et denemeden bilemezsin

0|0
    0|0
    • ne dicem ki cocugun haberi bile yok varlıgımdan :(

• İşte selam de ortak arkadaşlarımız var de konu konuyu açar zaten ama yazmadan önce bir bak sevgilisi var mı

Yükleniyor...