Kin tutar mısınız ? yoksa siniriniz bir özürle geçer mi?

kin tutar mısınız ? yoksa siniriniz bir özürle geçer mi? ben kin tutamam kesinlikle hemen yumuşarım bu huyumdan nefret ediyorum:(

0|0
1311

En İyi Erkek Görüşü

• kin tutmam sadece sinirlendiğim kişi erkekse gidip ağzını burnunu kırarım şayet bayansa sırf sinirim ğeçsin diye ayrılırım

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Kin tutmamak inan en iyisi ama bazende gerekmiyo degil cunku karsndaki senin bu zaafndan faydalaniyo

0|0
    0|0
  • hatasını anlayıp özür dilerse mmmm belki ama kinmciyimdir gerçi yapılan hatanın büyüklügüne görede degişir:)

0|0
    0|0
    • oyle tabi de bazı insanlar küçük hatalar da bile kin tutabiliyo:)

• onlara burdan seslenelim, öyle yapmasın küçük hataları affetsinler :)

• yanlış yapan bedlini öder

0|0
    0|0
  • kin tutmam ama öyle çok çabukda yumuşamam

0|0
    0|0
  • insan kin tutmam için elinden geliyorsa ve sürekliyse karakteri bu der uzak dururum, ufak tefek bişeyse 1-2 saate unuturum

0|0
    0|0
  • Ortaya Karışık :)

0|0
    0|0
  • kin tutarım düşmanımı hiçbir zaman unutmam ..

0|0
    0|0
    • yormuyo mu seni

• unutuyo insan inan ki.nasıl oluyo bilmiyorum ama yolda görünce bile bazen o kişiye dair ne kötü ne iyi bişey hissediyorum

• bilemem orasını benim dost olrak gördüklerimin hepsi arkamda iş çevirmişler bende onlara inat bütün sosyal yaşantımı bıraktım deli gibi çalışıyorum ve ekonomik olarak hepsini geride bıraktım ..

• kin tutarım ve yaparımda ne olursa olsun yaparım özürünü yaptığı harekete göre kabul ederim

0|0
    0|0
  • Malesef kindar insanım ama hiç kimseye kin tutmadım bu güne kadar. En fazla 3-4 gün çekdi

0|0
    0|0
  • İntikam aciz insanların işidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Yeminle benim kadar unutan bir insan olamaz. En büyük kötü huyumda budur zaten.

0|0
    0|0
  • Kin tutmam,tutamam çünkü neye kızdığımı unutuyorum.

0|0
    0|0
  • gerçekten kırılmışsam çok kinciyimdir basit şeylerde hemen affederim

0|0
    0|0
  • Kinciyim aşırı

0|0
    0|0
  • konuya bağlı benim orurmu gururmu gerçekten yıkacak bişe yaparsa kin tutrm ama ufak tefek şeylerde yapmmam

0|0
    0|0
    • kin tutarsan intikam alır mısın

• kin tutmam gereksiz kendime kötülük yapmış olurum.güzel bir huy kin tutmamak tutamamak.. :)

0|0
    0|0
  • tutarım

0|0
    0|0
  • Çabuk parlar, çabuk sönerim.

0|0
    0|0
  • geçer ama asla unutmam yapılanı .

0|0
    0|0
  • ne ile alakali olduguna bagli

0|0
    0|0
  • Kin tutamiyorum

Hemen affederim.

:(

0|0
    0|0
  • Duruma ve kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • Yapılan hatanın büyüklüğüne ve kişiye bağlı.

Birisi bana büyük bir yanlış yapmışsa ona kin duyarım. Ama sevdiğim bir insan bir yanlış yapmışsa ve özür dilediyse yumuşarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...