Enseye vuran tiplere karşı nasıl davranmalıyım?

Dersaneye baslayalı 10 gün oldu.Millet birbirinin ensesine vuruyor.Geçen yemekten dönüyorduk öğlen arasında.Gene bunlar arasında vurup kacıyolar falan.Sonra bir arkadas dediki ortaya ' Ahmet'in de ense güzelmiş.'.Sonra bende cevap verdim ben öyle seylerden hoslanmıyorum diye.Sonra aralarından iri olan dedi ki 'Benim de yapasım geldi simdi sen öyle diiyince'.Enseme vuran olmadı sonra ama kısacası ben nası davranmam gerektiğini bilmiyorum böyle seylere karsı.Enseme vurdugunda yumruk falan atsam suratına ya kalıcı bir kan davasına döner ya da dersaneden atılabilirim.Ben de o kisinin ensesine vursam bu böyle gider ki ben hoslanmıyorum böyle seylerden.Nasıl bir tepki vermeliyim acaba ki böyle seyler olmasın.Kusura bakmayın biraz uzun oldu ama.Bu arada ezik biri falan oldugum sanılmasın.Okulumdaki sınıfta yakın arkadaslarım bile elini omzuma atmaktan tedirgin olur acaba sert bir tepki vercekmi falan diye.Dersanede yeniyim oyüzden daha bilmiyolar nası biri oldugumu tam.

Güncellemeler:
Bu arada lise son sınıfım

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Vuran olursa vurma aynı şekilde, yumruk falanda atma, adam gibi tut boğazından yakasından itelemeden fazla da sıkmadan. Yapma bir daha de. Artık daha da yapan olursa s*k dersanesi mk.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya el kol hareketlerini sevmiyorum kardeşim, reflekse bir şey yaparsam olan sana olur de.. Ciddi ciddi de .

0|1
    0|0
  • çocuk gibi ergenlkten çıkamamşlar demek ki. sen olgun dvran boşver milleti.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• biraz mesafeli dur. bu arada 93-94 arası bir sene 94-95 arası bir çağ var gibi sende 96lı olmalısın o daha vahim.

0|1
    0|0
    • Evet 96 lıyım.Bu arada mesafeli duruyorum herseye salca olmuyorum.Sınıfta bile konustugum yok pek ama öglen araları yemege gidiyoruz 6-7 kisi zaman gectikce kendilerine yakın mı görüyorlar anlamadım

• İkincide direk yakasına yapısıcam

• allah kuvvet versin ne diyim.

• sbs ye mi hazırlanıyorsunuz ? eğer lys se bu yaşta hala el şakası yapan gerizekalılar var mı

0|1
    0|0
  • El şakalarından hiç hoşlanmam. Yapanlarıda sevmem. Sende ense saçını uzat ensen kapanır.

0|1
    0|0
  • - S*kerim

- Nasıl?

-Bele..

Diyaloğu budur bu işlerin dshjsfd

0|0
    0|0
Yükleniyor...