Hadi ilk anda bakılan seksapaliteyi, fiziği ve ilk gönüşü bir kenara bırakın ve cevap verin..

karsı cinste ilk görünüşte nelerin dikkate alındıgını az-cok biliyoruz ilk fiziksel etkileşim dısında kalan bölgelerde sizi ne etkiler?

yani kadında gögüste değil de yüz/saç modeli uyumu, erkekte kaslar değil de ayakkabısın bakım durumu gibi

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• önce yüzzz kimse kusura bakmsın pazardan elbise ayakkabı satın almıyoruz insan alıyoruz kendimize ...cinsellikte de once beyinlerin uyuşması diyorum sonrada yuz önemli benim içinn ama masumluğu ön planda olmalıı ve de utangaç olmalıı...çöpçü de olsa olur ama dediğim gibi önce insanın kendisi güzel olmalııı...yoksa gerisi tırrrttttt

0|3
    0|0
    • en iyi cevap olmali

• öylr görenlerimiz varr ona hitaben dedim...

• bak burda neler deniliyor ayakkabıya bakanlar var öncelikle...rezil berbat birşey buu ...içindeki yaratık olsa dışındaki elbise uyumlu ve modaya uygun olsa demek ki kabul görücek...ama söylemek istiyorum ki ben de bir gencim üniversite okuyorum bir insana kalbim güm güm attıı her gördüğümde titredim ama ayakkabısı hep aynıydı ve eskiydi sararmıştı ve her gördüğümde aynı giysiler vardı üzerinde ve birileri görse belkıama aşk burda birilerinin dedikleri gibi olamaz bir insan böyle hayata alınamaz

Kızlar Ne Diyor 8

• ayakka bı ve giyim tarzına bakarım cidden he sonrada ellerine tırnaklarına sonra diş :) bilemiyrm ben mi çok titizimm

0|1
    0|0
  • Benim için kastan, dış görünüşten önce tırnaklar ve dişlerin bakımı, kıyafet ve ayakkabısının temiz ve uyumlu olması vede parfümü etkiler. Çok önemlidir benim için bunlar.

0|0
    0|0
  • Bugün buluştum ilk buluşmaydı dudaklarını ve gözlerini inceledim bileğinde bileklik vardı güzel duruyordu.tatlı bir gülümsemesi var cana yakındı konuşmaları falan

0|0
    0|1
  • Dişler ve tırnaklar.

0|0
    0|0
  • kesinlikle ayakkabya bakaım yüzünden önce.

0|0
    0|1
  • erkekte özellikle konuşmaları ve kibar olması

0|0
    0|0
  • el, diş, temizliği ve ayakkabı tarzı.

0|0
    0|0
  • üstüne ne giydiği dikkatimi çeker önce :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• nasıl davrandığına dikkat ederim genelde kadınsı mı yoksa değil mi bazıları çok sert duruyor dövecekmiş gibi bakanlar var kadın dedin mi biraz çekingen ve masum olmalı bence o şekilde daha hoş oluyorlar bide nazik ve kısık sesle konuşanlar çok dikkatimi çekiyorlar mesela.dd

0|0
    0|0
  • ilk olarak saçlarına, ellerine, açıksa eğer ayaklarına bakarım bakımlımı değil mi diye.. baktıysam zaten yüzü fena degildir..

0|0
    0|0
  • Yüzüne boya küpü gibi makyaj yapmış mı yapmamış mı ona bakarım.

0|0
    0|0
  • elleri ve kaş lari gulusu

0|0
    0|0
  • Ağız ve burun yapısı bir de tüylerinin olup olmaması..

0|0
    0|0
  • bakışlar, davranışlar, konuşmalar önemli..

1|0
    0|0
  • Saclari ve yuzu bir masumluk bir sirinlik olmali

0|0
    0|0
  • zerafet.

0|0
    0|0
  • elleri ince olmalı mümkünse temiz tırnaklı ve ojeli ya da parlatıcı ,dişleri temiz olmalı ,kıyafeti hanım ,bir kıza yakışıcak şekilde olmalı marka umurumda bile değil .yaptığı iş önemli değil duyguları samimi olsun yeter

0|0
    0|0
  • göğüsler kalçalar bacaklar beni çok etkiler surata poşette geçirsen olur zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...