Kız kardeşi olan abiler; neden sevgilinize yapmadığınız şeyleri kardeşinize yaparsınız?

Klasik bir sözünüz vardır hani; Kardeşime yapılmasını istemediğim şeyleri sevgilime yapmam asdasdfdsafasd gibi..

Peki neden sevgilinize yapmadığınız şeyleri kardeşinize yaparsınız?

Neden paralarını alırsınız, zorla markete yollarsınız, bağrırsınız, döversiniz, gece çıkmasına izin vermezsiniz, konsere yollamazsınız, biriyle çıkmasına izin vermezsiniz..?

18'ime geldim bıkmadı be bıkmadı. Hani sadece benim abim böyle desem değilmiş ki..

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• O kadarda değil onlar benim parami yiyo :) kardesim degillersede oyle gibiler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• :)))

Valla birşey söyleyeyim mi benim abimde bana çok eziyet etmişti. Demek sadece kızkardeşlere de değil.

Sana beş yıldız veriyim bari benim hiç kızkardeşim olmadı. :)))

0|0
    0|0
    • Sanırım sorun küçük kardeş olmakta :)

• Kesinlikle :)))) Hatta bunların kişilik üzerine de etkileri oluyor. Bir arkadaşımla bir gece oturup küçük kardeş sendromu diye birşeyler kurmuştuk. Küçük kardeşlerin çoğunda görüln ortak kişilik özellikleri üzerine.

Çevremizdeki küçük kardeşlerle karşılaştırıp çok eğlendik.

• Abiler kardeşlerini korumayı severler çünkü hemcinslerini bilirler ama şiddet ve benzeri şeyler kesinlikle olmamalı ama diğer kısıtlamalar bencede olabilir : ) ama bu dediğim gibi kardeşinin zarar görmememesi için

0|0
    0|0
  • oha paranı mı alıyo? baslarım öyle abiye...

0|0
    0|0
    • Aslında şeyy.. yani benim ondan aldıkları mı onun aldıklarına oranlarsak benimkiler yüzde 75 gibi olabilir :)

Ama sonuç olarak alıyor :D

• canım ebnim istemek başka bişi... zorla almak başka.. zorla alıyorsa lafımı tekrar ediyorum! baslarım öyle abiyede... he ister veririsin o ayrı bişi...

• Gece dışarı çıkmana konsere falan gitmene tabi ki izin vermez abin illa gitmek istiyorsan onunla git

0|0
    0|0
    • Gelse canım feda :D Hem yollamıyor hem müzik tarzı uymuyor diye gelmiyor beyefendi..

• kardeşim yok herşeyi rahatça yapabilirim

0|0
    0|0
  • kız kardeşim yok :D o yüzden tüm abilerin canı cehennemeee...

0|0
    0|0
  • Abi olmak böyle bir şeydir. Görevimiz gibi bir şey. Sizi hayata daha hızlı hazırlamak için bunlar.

0|0
    0|0
  • Ben karışmıyorum kardeşime. Gerekli konularda tedbirli olmasını söylüyorum gerisi ona kalmış.

0|0
    0|0
  • abi işte korumak ister ama başkasının kızını agzına :) neyse

0|0
    0|0
  • her insanın namusu kendi vicdanıdır ve benim vicdanım bacımın gece dışarı çıkmasına el vermez nokta

0|0
    0|0
  • Dövmüyorum markete giden benim para verende benim dışarı çıkmıyor zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sen benim abimi görsen asla bırakmazsın herhalde. 18 yaşındayken bile sevgilimi tanırdı :D

0|0
    0|0
    • Benimki de diyor zaten düzgün biri olsun içim rahat olsun vs vs ama onun istediği düzgünlükte birini bulamadım daha :D

Yükleniyor...