Öğrenciyim, İzmirliyim; part time iş haricinde iş olanakları nelerdir, nereden bulabilirim?

En azından cep harçlığımı çıkartmak için iş olanakları arıyorum, nereden bulabilirim?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• link

link

link

link

Hayran kaldim bu tavrina, umarim bulursun diledigin gibi bir is imkani,birkac ilan cikarttim senin icin ,yardimi olurmu bilemiyorum , Bol sans ..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• www.yenibiriş.com

www.kariyer.net

0|0
    0|0
  • Kariyer.netten:)

0|0
    0|0
  • öğrenciler genelde Greenpeace anketörlüğü de yapıyorlar. Karşıyaka çarşı, Kıbrıs şehitleri gibi yerlerde görmüşündür.

0|0
    0|0
  • Seri ilanlara bak arkadaslarına sor

0|0
    0|0
  • derslerini ihmal edeceğine garanti verebilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bende öğrenciyim. Anketör vs olmayı düşündüm fakat en iyi işin Müşteri Temsilciliği olduğunu keşfettim kendim için. Nitekim evde de internet reklamcılığından para kazanıyordum fakat şuan da sigortam ödenmekle birlikte prim+servis vs gibi olanaklardan da faydalanıyorum. 420 lira harç ödüyorum iyi geliyor bu ihtiyaçlarım için.

0|0
    0|0
    • bu dediklerini nerden nasıl yapıyorsun, bana mesajla yardımcı olur musun, benim de çok ihtiyacım var:S

• Tabi ki; www.kariyer.net ten başvuru yapmıştım. Hızlandırmak amacıyla da gidip şirkette form doldurdum. Ardından 3 mülakata girdim tabi bu şirketten şirkete değişiyor. Fakat internet reklamcılığı konusunda kıstaslar farklı oluyor. En azından sürecin geniş zamana yayılması gerekiyor. İhtiyacın olduğu bir sektörde farklı bir talep alacak bir site kurmak gibisinden gerisi zamanla geliyor vede iyi kazandırıyor.

• bunun yanıtını buradan bulman zor. cafelere sinemalara falan git öyle araştır. ha bir de izmir de hangi semtte kalıyorsun ona göre söyleyelim birşeyler . okul nerde

0|0
    0|0
  • Buna benimde ihtiyacım var, part-time için fazla para vermiyorlar ne yazıkki. Bakalım kısmet. :/ İnternet üzerinden yapabileceğim bir iş bulabilsem çok iyi olacak. :(

0|0
    0|0
  • Ajanslara uye ol. Bak demedi deme. Part time degil onlar adam lazim olunca gunluk ya da bi kac saatligine cagiriyorlar. Tip varsa diksiyon duzgunse eger o sekilde guzel biseyler yapabilirsin. Durumunu takdir ettim. Allah yar ve yardimcin olsun.

0|0
    0|0
  • Mert ev durumun nasıl bilmiyorum ama akvaryum balığı besle kaliteli olsun al sat yaparsın.

0|0
    0|0
  • turkcell'in çağrı merkezi var.

evden bile çagrı almana izin veriyorlar sanırım

1|0
    0|0
  • istanbulda olsaydın yanımda çalışırdın

0|0
    0|0
  • anketör ol daha iyi.

0|0
    0|0