Erkeklerin ilişkilerden uzak durmasının ve arkadaş olayını kullanmalarının nedeni ne anlamıyorum?

Bir çocukla tanıştım.Evet gerçekten hoştu herşey güzeldi,çok güzel konuşuyoduk ama sonra noldu bilmiyorum birden mesaj atmamaya başladı.Ne olduğunu merak ettim ve "O kızı üzerim" dedi.Daha sonra tekrar konuştuk ve "Ailelerimiz tanışıyor dedi ya ayrılırsak nolcakmış?"Böyle söyledi.Ama sorun şu ki biz onunla konuşmaya başlamadan önce zaten ailelerimiz tanışıyodu.Yani yeni olan bir şey değildi ve o bunu biz konuşmaya başlamadan önce zaten biliyordu.Başka biri olduğunu düşündüm tek bir günlük biriyle çıkmış ama benim sevdiğim herşeyi bana söylüyodu kendi de aynı şeyleri seviyor gibi gösteriyodu.Bu kadar çabuk karar değiştirmesinin nedeni ne olabilir sizce?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Demekki sana değer veriyor seni üzmek istemediği için biraz uzak duruyor olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Karar degistirmemistir iliskiye baslarken yeteri kadar dusunmemistir sadece.Basladiktan sopnra hesap kitap yapmis ve bu karari almis.

0|0
    0|0
  • Senden ne hoşlanıyor ne de seviyor açıkça bahane

0|0
    0|0
  • Kendini yalnız hissediyor.Ona daha fazla ilgi göstermelisin.Daha çok ona olan aşkını hissettirmelisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• başka sebebi vardır mutlaka. baştan bildiği şey sonradan sürpriz olmaz heralde. bir süredir konuşuyorsanız senden yeterince hoşlanmamış olabilir veya dediğin gibi başka birini bulmuştur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...