Sitemiz abazalarını siteden afaroz etme tertemiz site için elele projesi...

evet düşündük bu abaza militanlardan nasıl kurtulunur diye yönetime şöyle bir öneri sunuyorum basit bir öneri cinsellik kategorisi şu siteden kalksın.girlsaskguys sitesinde neden cinsellik kategorisi yok burada var?olmasın kardeşim türkleri abazalığa yöneltmeyin işte insanlar rahat takılsın abazalık yapıcaklarda gelmesin işte siteye.düşünün site yönetimi cinsellik kategorisini kapattı ne olacak abaza vatandaşlar sıkılıp sitemizi terkedecek,terketmeyip mücadeleye girenler diğer kategorilerde davranışlarını sürdürecek onlarda bir güzel banlanacak.sitemiz abazalardan güzelce büyük oranca temizlenecek.bu proje bir ütopya değil sayın kızlar soruyor yönetimi değerlendirin projemi.bu projeyle üye kaybedip az para kazanmaktan korkmayın şu sitenin kalitesini yükseltelim.kız erkek tüm abaza vatandaşlarımıza engel atalım haydi ks yönetimi haydi ks nin düzgün vatandaşları temiz bir site için el ele...yazdıklarım da doğruluk payı yok mu haksızmıyım arkadaşlar?

not:kiminiz için saçma,abaza vatandaşlarımız için ise sinir bozucu bir soru olabilir haydi tertemiz bir ks için el ele diyelim...

Güncellemeler:
kategori müdavimi 2 arkadaş bak şimdiden gelip tepki koydular projeye

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• 5 yıldızımı bastım. abazalar çekilip gitmeli.

2|4
    3|3
    • abazalar yıldızımı düşürdüler bak aşağıda geldiler hemen soruyu görünce

• cinsellik kategorisinin kalkması bunu nasıl değiştirecek anlamadım.

aslında kategorinin olması iyi, hiç olmazsa bir sürü abazan sorusu yanlış kategori diye siliniyor. hiç olmazsa daha kontrollü oluyor.

sen kategoriyi kaldır, adam yine başka yerde sorar o soruyu, yapacağını yine yapar.

0|1
    0|0
  • İtle çuvala girilmez .

0|1
    2|1
  • Kim ile düşündünüz?

2|1
    1|0
  • Sonuna kadar evet diyorum. Mücadele nereye kadar giderse sonuna kadar destekliyorz ben ve benim gibiler için söyledim

0|0
    0|0
  • katılıyorum

0|2
    1|1
  • Bu soruya nerden geldiysem :)

0|0
    0|0
  • engellemek en iyi çözüm ama pek bir şey değişmiyor sen engelliyorsun yine yapıyor yine yapıyor en iyisi kendi haline bırakmak :)

0|0
    0|0
  • Çelişkiye bak ... avatar ne ayak .

0|2
    4|1
  • evet bencede gelmesinler katılıyorum

0|2
    2|0
  • hangi abazalar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Temizlenmeye kendinden başla, profil resmini değiştir.. Ahlak her yerde ahlak...

4|2
    2|2
  • Sen o kirli avatarını kaldır önce istersen...

2|3
    3|2
  • birincisi girlaskguyda da cinsellik kategorisi var ben orayada uyeyım ordada aynı nıckle aynı resimle yazıyorum gorebilirsiniz. 2. sen uye olmadın ıcın cinsellik kategorisini goremıyorsun. 3. sü bende abazayım itirazı olan gelsin. 4. sü burası halka acık biryerdır ısteyen gelir istemeyen çeker gider kapı orda.

not : tencerem var tavam var atarlıyım havam var...

0|0
    1|0
  • Abazalar birazdan burayı yıkar benden demesi asjdajd

1|0
    0|0
  • Cinsellik kalkarsa bende giderim bu siteden !

1|1
    0|0
  • Soruyu soran gündüz normal vatandaş , akşam vajina dedektörü.

2|3
    1|0
  • yılmazlar yıkılmazlar :D pes etmezler :D onlar ABAZALAR ! kadın vücuduna susamış varlıklar ve aşırı açlar avlarının kokusunu 2 bin km den alırlar ukrayna en sevdikleri topraktır ve rusyayada göç ederken ugrarlar soyu tükenmemekle birlikte her gün aramıza yenileri katılmaktadır peki buna kim dur diyicek işte hepsi bu başlıkta. birazdan

Neyşınıl Ciyograpik'ten Yigit :D

0|0
    0|0
  • Eğerki üyeyi burada tutmada etkisi varsa kaldırılmaz. Neticede reklam alan bir site ve ne kadar çok üye kalırsa ve üye sayısının artmasında ne kadar katkısı varsa o kadar çok reklam bedeli büyür. Kimse babasının hayrı için bu siteyle uğraşmaz onun için biraz gerçekçi olmak gerekir. Ayrıca o katagori kalkarsa " Diğer " 'i seçip sorusunu tekrar sorar sormak isteyen. Etiket çok önemli bir şey değil yani.

0|0
    0|0
    • Ha bu arada o adamların gitmesini bende isterim fakat çözüm bu değil.

• E kardeşim iyi güzel söylüyorsun da abazaların girmediği ortam mı var?

Bunları zapdedemezsin ki, kalkmışın dini imanı olmaz derler o hesap kapıdan kov bacadan girerler :)

0|0
    0|1
  • sen kendi işine baksana çocuk!

0|0
    1|2
  • Abazalarla ilgili bir şey yazılmış,millet soruya değil profile yorum yapmış sataşacak yer arıyolar.

1|0
    0|0
    • aşağıdaki 2 dingil aynen.ben ne yazdım herifler ne söylüyo okumadan etmeden:D belkide okudular anlayamadılar:D

• abazanın tanımını yapın la bi, sizden miyim karşıda mıyım bilemedim ben ne tarafa gol atacam

0|0
    0|0
Yükleniyor...