Galatasaray ve Beşiktaş kardeş takım mı?

Küçükken hep böyle bilirdim..sonra bjkli dayım hayır öyle bir şey yok demişti..sonra dayım da ikisi de avrupa yakasında olduğundandır gibisinden bir şey söylemişti.Galiba o yüzden yakınlık varmış.

Bizim bir kardeşimiz Reading FC,o kadar biliyorum :D

Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• eskiden ben de öyle düşünürdüm ama şu an benim için beşiktaş = fenerbahçe. al bir şikeciyi, vur öbürüne :))

3|0
    3|3
    • insan tarihindeki teşvikleri ankaragücü maçlarını bilmeyince böyle bol keseden konuşuyor demekki

• biz şike yapmadık demek yerine siz de şikecisiniz diyerek şikeyi kabullenmiş oluyosun bilmem anlatabildim mi

Erkekler Ne Diyor 22

• Böyle bir şey yok aslada olmadı aslında bu söylem daha çok gs liler tarafınedena söylenmektedir.kardeşiz deyim Beşiktaşın sırtı sıvazlandıkça gs şampiyon Bjk şerefli ikinciliklerle yetinmek zorunda kaldı

link

link

link

link

Bunlar sadece alenen olanlar o nedenle Beşiktaşın gs nin dostluğunu kabul etmesi mümkün değildir tam aksi en büyük düşmanıdır

2|0
    0|1
  • biz bütün takımlarla kardeşiz ama hepsine aynı mesafedeyiz. taraftar olmanın en derin duygularına sahip olduğumuz için herkesi iyi anlıyoruz herkesin fuygularına saygı duyuyoruz. ben kişisel olarak galatasarayı sevmem ama bu butun beşiktaşlılarda boyle diye bir kaide yok. neden sevmessin diye soranlara herkesın çevresinde sevmediği insanlar vardır ve onlara ait olan onların sevdiği hiçbir şeyi sevmezsiniz sebebı bu. benım ılk aşkım gs lıydı, bir yıl sonra nişanlı oldunu orendım. o gün bu gündür sevmem gs yı :D

2|0
    0|0
  • Asla biz kardeş takım olmadık.Kardeş takım olmak için eşit olmamız lazım.Adamlar bizim seviyemiz'de olmadılar ki yıllarca bizim galibiyetlerimiz,kupalarımızı gördüler ve haliyle adamlarda bir çekememezlik oluştu.Yeri geldiğinde ikiside fener'e karşı oldukları olmuştur ama.

1|1
    0|0
    • öyle kanka para her kapıyı açıyor :P

• ewt ama öncelik hedef gelir değil futbol olsa tüm takımlar başarılı olabilir bu zihniyetten bir kurtulamadık gitti :D

• fatih'e canımız feda bize de ondan bir tane lazım :D nede olsa en iyi 5. teknik direktör seçildi :D

• kardeş mi? :) 3 büyükler arasında kardeşlik var diyen genelde tribünde 3 maç izlememiş kişilerdir

1|0
    0|0
  • Gs trabzonla pampa beşiktaşla değil

2|2
    0|0
  • Beşiktaşın Beşiktaştan başka dostu yoktur o kadarını bil yeter, bu arada Reading ne alaka :S Fener ve G.Saray en ufak şeyde ortalığı yerle bir edip basını arkasına alabilen baskı unsuru yaratabilen özelliğe sahipken bizim Beşiktaşımız daha sakin nezih duruşuyla ön planda olan bir kulüptür, mütevazıdır benim fikrim bunlar.

3|1
    0|0
  • Galatasarayın popülaritesi 2000 li yıllara doğru başladı öncesinde İstanbul takımı olarak sadece beşiktaş ve fenerbahçe bilinirdi kardeş takım diye bir durum söz konusu değil ama şuan trabzon galatasaray ve ordu üçlemesi kardeş takım gibi hareket ediyor

2|0
    1|0
  • Ultracemaat ile çArşı kardeş olacak? Ha ha ve ha doğrusu...

AkFB ile çArşı kardeş olacak? Hadi oradan...

Kabadayı Hüloğğğcu Hacıosmanoğlu ve hamsileriyle çArşı kardeş olacak? Git öteye uşağum...

çArşı'nın kimseyle kardeş olmasına gerek yok.Milyonlarca Istanbul United'lı olarak kardeşiz zaten.Biz BJK'ya yeteriz.

Kardeş değil ama pilot takımınız var,BEDAVAYA oyuncu veriyor size her 3-4 yılda bir.Şu sıralar ellerinde oyuncuları yok bekleyin biraz.

2|1
    0|0
  • Ben Galatasarayliyim onceden Bjk Fb dusmanligi yaparken stat mevzusundan sonra GS ye tavir alip Fb ye karsi baglarini kuvvetlendirdiler

1|0
    0|0
  • 3 buyuklerdeki kardeslik sozde kardeslik

1|0
    0|0
  • Kardeşlik denen bir olay yoktur fakat yunanlar gslileri sopalarla kovalarken bizde yunanları sopalarla kovaladık gezi parkında polis bizi alırkende gs liler kurtardı ama bu mühendis metin oktayın ölümüyle başlayan düşmanlık daha dinmez...

2|0
    0|0
  • hayır kardeş takım değil. ama bir fener gibi rekabetimiz yok tabi

ben mesela beşiktaşlılarla tartışmam hiç :)

2|0
    0|0
  • Bjk de ortalık malı gibi ; işine gelince Galatasaray'la, işine gelince Fenerbahçeyle kardeş

1|1
    0|2
  • ne fenev ne 8taş bize değil kardeş arkadas bile olamas

KARDEŞ TAKIM TRABZONSPOR ..

ULTRAASLAN ANTALYA

1|2
    2|1
  • Evet diğer takımlar arasındaki rekabet biraz daha az.

1|0
    0|0
  • Takımlar arası dostluklar var elbet, fakat geçmişten bugüne yaşanan olaylar araları açtı :)

1|0
    0|0
  • beşiktaş biraz ortada kalmış gibi.. bu ara fenerbahçenin kardeşi. ileride başka takımın kardeşi olur..

1|1
    2|1
    • Yorumuma bu kadar saçma bir bakış açısıyla yaklaşmanı beklemezdim bende tabi. Beşiktaşlı katil yoktur demedim. Ama meydanda 30 kişinin katlettiği bir Mühendis Oktay bir de son zamanlarda gencecik fenerli Burak vardır dedim tribün cinayetleri bunlar bağlantı kurmakta zorlanıyorsan eğer. :)

• tribün olaylarıyla normal hayatı birbirine karıştırmayı kes artık. karıştırıyorsak eğer varsa böyle durum bebek katili apo galatasaraylıdır. bundan daha uç bir örnek yoktur. Selametle. Allah yolunu açık etsin.

• Beşiktaşın Kardeş Takımlarını sayayımmı Adanaspor Adana Demirspor Kardemir Karabükspor İnegölspor Ankaragücü Paok Liverno Athletico Madrid Dortmund (Taraftar Kardeşliği)

• Bence galatasarayla hiç bir takım kardeş değil :D

1|1
    0|0
    • Kanka öyle deme görende sancak ki sizinle bütün takımlar kardeş. :D

• Ozaman her takıma fatih terim gibi bir teknik direktör lazım.Defans yaparak futbol'u çirkinleştirmek kötü hacı. :)

• fKesinlikle adamın dibi.Sizede böyle biri lazım aykutla ersunla olmaz. :)

• hayır değil ne fb ile ne gs ile

1|0
    0|0
  • Beşiktaş şike soruşturmasında olur olmaz sapıtmalarla Galatasaray'ı kendinden uzaklaştırdı .

1|0
    0|1
  • Güzel tespit ... Evet kardeş takımlar...

1|0
    2|0
  • birde trömsö nüz var sizin :D

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• hayır değil,kardeş kavramını kabul etmiyorum.

2|3
    2|2
    • 2 sene önce ligden düşme olayı dışında eleştirecek şeyler bu.

Yabancı gazeteler bile Beşiktaş'tan 3. büyük diye bahsediyor. Ne kardeş olacağız sadsadsadsad

• Renktaş bizim bizden başka dostumuz yok

• heh şöyle dediğime gel :D :D

• Kardeş değilde Fenerbahçe kadar rekabet yok arada

Yanlız şöyle bir durum söz konusu Galatasaray yabancı bir takımla maç yapınca çevremde ki hiçbir Fenerbahçeli desteklemiyor kaybetmesini istiyor (istisnalar hariç)

ama Beşiktaş Fenerbahçeye göre destekliyor bence kardeşlik mevzusu burdan geliyor

1|1
    0|0
  • Mühendis Oktayın katilleriyle kardeş olmak mı :) Nefretimsin galatasaray.

1|1
    2|3
    • +++ters tabiki kartaliçem:)

• ya,bir şey söylicem

şimdi siz bizin engelsiz aslanlara saldırdınız,ali samiyene küfürler ettiniz ve daha bir sürü şey.

ama ali sami yene küfür eden,ya da aslanlara saldıran sen değildin dimi? bu konu açılsa bir grup çarşı taraftarının yaptığı şeyleri tüm bjk camiasına imal etmek doğru değil dersin.

verilecek en iyi cevapta bu zaten,burağı öldüren sadece 1 gsli taraftardı ve biz gsliler olarak ona "katil" diyoruz "galatasaraylı" demiyoruz.o yüzden 1 ya da bir kaç taraftarın yaptıkları hiç bir

• şey tüm gs taraftarı yaptı diye söylenmez bu konular.

• Bazı Beşiktaşlılarda ''Galataraylılar bizle kardeş olmak istiyor'' diyor

Bu Rusya'nın gidip Bangladeş ile kardeş olmak istemesine benziyor dsasasaasd.

Senin gramın ne çapın ne senle kardeş olmak isteyelim :)

1|1
    1|1
  • Galatasaray ile Beşiktaş'ın kardeş olması, Galatasaray'ın karizmasını düşürür.

Bir tarafta Uefa kupası sahibi, diğer tarafta 8-0 ile ŞL tarihinin en farklı yenilgisini alan takım.

Bu ikisini kardeş olabilir mi :)

1|2
    4|1
  • hiç sanmıyorum galatasarayın kardeşi trabzonspor :)

1|0
    0|0
  • Hepimiz kardeşiz bu kavga ne diye...Bence sen öyle olmasını istediğindendir;) .

1|0
    0|0
Yükleniyor...