Body yapınca ruhen değişim oluyormu?

Fiziki bakımdan, sosyal çevreden, özgüvenden, kavga dövüş gibi şeylerde avantaj sağlamaktan, kızlar tarafından çekici görünmekten ne bileyim böyle güzellikler oluyormu gerçekten?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• aynen oluyor benm büyük kanıtıyım eskiden kızlar yüzüme bakmazdı ki,loluydum ama yüzüm yakışıklıydı şimdi zayıfladım kas yaptım dar bir tşört giyince gözlerini benden alamıyorlar ve daha bana kafa tutucak erkekte çıkmadı geçenlerde bir kavga oldu arkadaşı vurmuştular 3 kişi ben gidip hallettim o öz güvenm olmasa biraz sıkardı hepsi body sayesinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gerçekten öyle.İnsan spor yapınca dünyaya ve kendisine farklı bakıyor

0|0
    0|0
  • Kesinlikle. Kendine guvenin artıyor her türlü ortamda. Insanı tamamen değistirebiliyor. Çok tipsizsen bile bir dönüp bakılası oluyorsun :)))

0|0
    0|0
  • bana iticii

0|0
    0|0
  • Sinirli oluyorsun daha da

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• kavga dovuş olaylarına daha yatkın oluyorsun hormonlardan dolayı bu yuzden onlem alın ama dediğin gibi düzenli spor yapanlarda ki eğer bu spor kondisyon sporuysa tabiki fiziksel ve ruhsal bir değişim oluyor. Ancak bu uzun vadede mesela benım gıbı 10 yıldan sonra farkedilmiyor. bana sorarsan 19 yaşlarında başladım bu spora şımdı 29 a geldim o zamnkı ben daha gençtım daha yakışıklı daha guclu olmam gerekirken şımdı tam tersi bir durum var. zamanı gerıye mı cevirdi zamanımı durdurdu bılemıyorum. 3 tane 19 yasındakı ben ederım suan.

0|0
    0|0
    • sen çok aşırıya kaçmısın heral

• yani sen zinde hissetmiyormusun kendini ya da hep bodylemi uğraştın nedir yani?

• zınde hıssetmenın derecesı var. ben cok zındeydım daha boyle zındeyım ole soleyım. bu spora goğus kaslarımda bı tutulma oldu ıcın tedavı amaçlı başladım sonra bırakamadım o kadar pozitif geldi.

• Emin ol değişiyor kendine daha çok güveneceksin bu kızların bana itici dediğine bakma hepsi dönüp bakıyor :)

0|0
    0|0
  • ben 10 15 kilo aldım son 2 senede abur cuburdan şimdi vermeye çalışıyorum ruhen çöktüm resmen alışveriş yapmayı kendime kıyafet almayı çok severim sık sık alışveriş yaparım şimdi içimden hiçbirşey almak gelmiyor çünkü kendime yakıştıramıyorum kızlarla bile konuşasım gelmiyor kendi kendime komplekse girdim :D o kiloları vermeden bana huzur yok yani insana her yönden özgüven verir bence iyi bir fiziğe sahip olmak.

0|0
    0|0
  • kavgada avantaj sağlamaz kavga ihtimalinde avantaj sağlar. gözü korkar insanların dalmazlar. dalan olursa kim kime dum duma. özgüvenin de öyle etle kasla artmaz. kendine güveniyorsan sallama hiç bir şeyi. kızlar da öyle geriden bakarlar yoksa öyle çekici falan da bulmazlar. yumru yumru radyasyona maruz kalmış gibi. sen düzenli spor yap fit ol. fiziksel olarak yeter. özgüven işin de sebep arama. olduğun halinle güven kendine

0|1
    0|0
  • bildigim bişey varsa oda çok ama çok rahatlattıgı, pozitif oluyosun, mutlu oluyosun, stres atıyosun, buda dogal olarak ruh halini olumlu yönden etkiliyor, kimileri dışarıdan millet vay nasıl vücut yapmış desin diye yapıyo olabiklir ama ben kendim için söyleyeyim asla böyle bir niyetim olmadı gögüs kaslarım baya belli oldugu için az bir utangaçlıkta olur bazı yerlerde, onu bunu vücutlada etkilemeye gerek yok agzı iyi laf yapan istedigi kzı götürür kalas olduktan sonra istedigi kadar vücut olsun

0|1
    0|0
  • Kondisyon yaptığın için daha enerjik olursun vücuttaki gerilim gider kendini rahat hissedersin ruha yararı budur özgüvenini gelir

0|0
    0|0
  • Yoo 3 gün önce kaslı iri yapılı bir çocukmini büse binmiş minibüs şöförü ile önce ağız dalaşı etmişler sonra hır gür derken girmişler kavgaya iri yapılıyı ambulance götürdü şöförün bir burnu kırılmış her halde o iri yapılı ilk yumruğu attı şöföründe kafası attı ee ummadık taş baş yarar.

0|0
    0|0
  • Öncelikle sporu kendine yapıyosun kardes kimin baktıgı ya da kimin bakmadıgı önemli değil :D sen body yap ama öyle hayvan gibi olma fashion modeller gibi vücut yap bakalım yolda yürüyüşün değişir kendine güvenin gelir :D :D

0|0
    0|0
  • 130 Kiloluk Adamdim. 83 Kilo´ya indim. 3 Sene Spor yapiyorum. 1 Seneye yakin professional Bodybuilding yapmak dayim. Hayat ve Insanlar bana karsi kesinlikle degisti.

train hard feel good train hard feel better :))

0|0
    0|0
    • anlatırmısın ne gibi değişiklikler oldu, bende uğraşıyorum yavaş yavaş çıkıyor vücut çevremdekilerde farkında :D

• P90X Ve MMA Yapıp kendime özgüven artışı olucağına şartlamıtım kendimi ama hala yapmadım ve bir fikrim yok

0|0
    0|0
  • içindeki çocuk büyüyo :p

0|0
    0|0
  • Tabiki de arkadaşım. Kendine güvenin geliyor, daha rahat oluyorsun.

0|0
    0|0
  • Evet oluyo

0|0
    0|0
  • yok spor olsun illaki birşey kanıtlama amacında değiliz.

0|0
    0|0
  • gereksiz yere şişiyorsun o kadar.

0|0
    0|0
  • Spor her yönden avantaj sağlar sana

0|0
    0|0
  • bende oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...