Bilek çalısınca kac ayda gelişir bılek gelıstırmek bıceps ve trıceps kaslarına oranla zormudur?

bılege pek agırlık vermedıgım ıcın ınce kaldı hos bı gruntu olmuyor calısarak kac ayda gelıstırılır zormudur

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bilek zor kalınlaşır fakat kol kasları hızlı gelişen kaslardan oluşuyor yani bütünü hacimlendirip bilegindeki inceliği azaltabilirsin örnek verecek olursak ilk ölcü 18 cm olan bir bilek ön kol 30 cm den 32 cm ölcüye cıktıgında bilege etkisi 18.5 cm bulabilir dilerim acıklayıcı olmustur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bilek gelistirmek zordur tabi bicepsten ve tricepsten. Kas az orda. Ama tabi düzenli çalışlırsa yapılamayacak bişey değil. Dikkatli çalışmak lazım cok da zorlamamak lazım.

0|0
    0|0
  • O kadar da zor değil.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• bileği önce yağ ile kalınlaştır ve kas yap şimdi bilek inceyse birşey yapamazsın

0|0
    0|2
    • bılegı yag ıle nasıl kalınlasıtracaksın ? yaglanma gobek bolgesınde olu cok cok abartılı bı kılo almam lazımkı bılege işlesın duba gıbı olurum o zamanda.

• bnce anlamıyorsun bu ısten ama tesekkurler gene de . 1 sene once sımdıden 13 kılo fazla ıdım ve hepsı gobege enseme ve yuzume gıttı yagların. bılege hıcbır faydası olmadı

• Bileğin hacim olarak çok gelişmez zaten. Hafta 2 defa, 4 set 15 - 18 tekrar "Barbell Wrist Curl" yapman yeterli olacaktır.

0|1
    0|0
    • hocam birde sıkı biriyle hergün bilek tutsun basıncı kuvvetlenir

• Fazla zor değildir. Klasik hareketlerle yapabilirsin. Her spordada denildiği gibi bilek için bile düzgün beslenme gerekmekte. Biceps Ve triceps gibi kaslar için çok daha kolaydır diye düşünüyorum. 1-1.5 ayda olmak üzere yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • benim gibi inşaatta çalışsan taş gibi kolların olur vede kalınlaşır hemde orjinal biçimde olur :dd spor diyorsan bol bol şınav çek ve arada dambl çalış dostum

0|0
    0|0
  • 3 ay sonunda bilek hareketlerine agırlık veririsen , alt yapıda varmış zaten iyi bir bilege sahip olursun

0|0
    0|0
  • tek dumbelle zor gelişiyor tek haraket yapma 4-3 haraket yap bilek kası

haftada 1gün çalış pazartesi

0|0
    0|0
  • Barfix çek 2 ayda şekle girer ama düzenli

0|0
    0|0
  • dumbbell bench press yap, hem göğüs hemde bileği geliştirirsin 1 ay kadar sürer en fazla

0|0
    0|0
  • Zorluğundan değilde hareketlerî çok sıkıcıdır. Sıkılmadan düzenli olarak yaparsan zor değil

0|0
    0|0
  • bilek güreşi içinmi hayırdır

0|0
    0|0
    • bıceps 37 bılek 28 cm pek hos bı goruntu olmasa gerek

• çalısınca hacım alacagımı herhalde bılıyorum.. kac ayda alırım ? bıceps e gore dahamı zor hacım almam bunları merak edyrm

• bicepsin gelişmiş ve hacimliyse onun hacim almasını hızlandıracaktır. nekadar sürer bilemem

• Bilek zor kalınlaşır

0|0
    0|0
  • Spor öyle kolay bir şey değil.Millet çok kolay gelişim bekliyo sonra hayal kırıklığına uğruyor.Adam akıllı kas istiyorsan 1 1.5 yılını vereceksin.5 6 ayda bir şey olsaydı herkes biscolata olurdu.O kadar çok kişi spora gidiyor ki artık ama kaslı olan sayısı az :)) İş iradede bitiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...