Kızlar yüzdeki kırışıkların engellenmesine bir çözümünüz var mı ??

26 yaşındayım göz çevremdeki küçük kırışıkları engellemek istiyorum bir formülü olan var mı etkili ? ayrıca yüzün canlı görünmesi ve sarkmanın engellenmesi için de bir formul olan varsa iyi olur :)

1|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Aktardan kara üzüm çekirdeği yağı al iyi bir şeyse fiyatı biraz pahalı olur göz kırışıklıklarına çok iyi gelir. Yüzün canlı ve diri görünmesini istiyorsan buz gezdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Badem yagi kirisiklik icin iyidir netten arastirabilirsin ayrica engelemek icin gunes gozluk takman lazm gunesli havalarda gozunu uyandgnda ovusturmamam lazim canlilik icin buz koymalisin baska bisey yok ))

0|0
    0|0
  • yüz yogasi var

0|0
    0|0
  • mimik yapmayacaksın.mesela ben kaş aramda çizgi olmuş.daha derinleşmesin diye her çatacağım zaman kendime hakim oluyorum yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • Yüzünü genclestirmeye calissan ne fayda, yasin yine 26 bu gercegi degistirmez ;)

ama internetten yuz yogalarina falan bak ise yarar:D

0|0
    0|0
    • :D orası öyle tabi daha bakımlı ve canlıgörünmek seni iyi hissettirmez mi ?

• bakimli olmak istiyosan tiras ol falan krem felan sur yuzune... :DD zaten güzellik allah vergisi digerleri bir nevi cakma yöntemler ;)

Erkekler Ne Diyor 1

• gerdir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...