Kapat

Türkiyedeki %79 luk kız bölümünün

Justin ve One direction gibi tipik ergenleri sevmesi ve öyle bir erkek arkadaşlarının olması istemesi ama kendilerinin polina, megan fox, alexis texas, selena gomez, jeniffer lewrance olmamasının sebebi çelişki mi sorunsal mı?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• One Diretion ve Justini hiç bir zaman sevmedim sevemedm nedense :D

Son olarak Alexis Texas , jennifer lawrence , Megan Fox doğal haliyle çıksa kimse bakmaz suratlarına. Bence doğal olanla olmayanları aynı kefeye koymayın bu diğerlerine haksızlık olur.

Selena Gomez çok güzel ve doğal hali de güzel bir kız.. bu isimlerin yanında anılması hoş değil. zira diğerleri makyajla estetikle o hale geliyor Selena ise doğal haliyle... :))

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• %79 luk dediğine göre annen teyzen halanlar falanda justin hayranı :((

1|0
    0|0
    • Kız la kadın arasındaki farkı anlayamacak kadar salak mısın?

• yok canım o senin salaklığın :) halan evlenmediyse kızdır hala o zaman :D tabi başka şeyler yapmadığı sürece A:DSA:DA SA

• Yaşasın 30 yaşım ve %21...

0|0
    0|0
  • Selena gomez ve Jennifer Lawrence ı çıkar ordan. Sorunsal nedir yine mi ergen var karşımızda :)

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum. Bir de öyle erkek arkadaşlarının olmasını istemeleri de saçma geliyor. Benim de sevdiğim ünlüler var ama erkek arkadaşımı onun gibi hayal etmedim hiç.

0|1
    0|0
  • peki türkiyedeki erkeklerin megan fox ve türevlerini istemeleri sürekli türk kızlarını senin gibi aşağılamaları ama kendilerinin bir Eddie cibrian Chace crawford ian somerhalder olmaması?

0|0
    0|0
    • Peki bu erkeklerin yinede o kızlara dediğin gibi hayran olmasına rağmen sizin peşinizden koşması ve sizin justin bebişim justin aşkım one direction bebişim düşüncesinde olup sadece onlara odaklanmaları?

• canım senin yaşın baya küçük heralde

• Gıcıksal bence :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...