Biraz karışık ama lütfen yardım edin. Sizce ne yapmalıyım?

biraz başınızı şişiriyorum kusura bakmayın. benim suanda çok sevdigim bir kız var . 6 aydırda birlikteyiz . bu kız . benim kankamın eski sevgilisi . lisedeyken sadece kankam adından bahsederdi. sahıs olarak tanımazdım. lisedeyken arkadasımın seviglisi oldugu halde benim simdiki sevgilimle cıktı . tabi kızın sevigili oldugundan haberi yok . sadece gönül eglendirmek için cıktı. gün geldi . sımdiki cıktıgım kız aldatıldıgını ögrendi . bende o sıralar bu kızı sadece normal bir arkadas olarak göruyordum bir tesaduf tanıstık. bende simdi ki cıktıgım kızın en yakın arkadasıyla cıktım .1 ay kadar filan surdu . ne tesaduftur ki . cıktıgım o kızda benımle alay ediyormus . ayrıldık . ortak bir arkadasımız . simdiki çktıgımız kız için ikinizde aynı yarayı aldınız ikinizde iyi insanlarsınız bir deneyin dedi . denedik . gerçekten simdi onu çok seviyorum . ama elimden gelmeyen sebeplerden . sevgilimin enyakın arkadasıma olan askı hep gözümün önüne geliyor. dusunun oda 1 ay cıktı . ama o onu 8 ay boyunca sevmiş . onu yalvarıslar dolu mesaj ları . hep aklıma geliyo . o mesajlarını arkadasının attıgını söyluyor ama olsun. sonucta onun adına atıldı. bu durum çok canımı sıkıyo . sizce ne yapmalıyım lütfen bana bir yardım :/ . ilginiz için simdiden teşekkür ederim .

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• böyle bir durum yaşamadım ama madem böyle bir durum var kader bir şekilde sizi birleştirdi bu drumu içine sindiremiyorsun burayı anlarım o yüzden kendi kendine kuruntu yapıp kendini yiyip bitireceğine al yanına enine boyuna dürüstçe konuş bu pürüzler ortadan kalkınca herşey çok güzel olacak gönül verdikleriniz sizi önemsememiş ve ardından bir birinizi buldunuz eğer senin sevdiğin gibi oda seni seviyorsa dürüstçe konuşmak çok önemli ve faydası olacaktır ..bence dene..yalnız onun sevdiğinden emin misin sen seviyorsun ama odaseviyormu?bizzat duydunmu ?

0|0
    0|0
    • evet söyledi. sevgililerinden en çok beni sevdigini söyledi. artık yalanmı dogrumu bilmiyorum ama ilk seninle öpüştüm dedi .

• kova burcu :) bende akrep :))

• o zamn kızda sorun yok sorun sensin sen akrepsin her herşeyden şüphe edersin olmayan şeylerden sorun çıkarırsın vede çoooook kıskançsın sana tavsiyem kova kızına baskı yapma seni sevdiğini göstermez fazla zaten öyle diyor fazal sıkarsan seni değil özgürlüğü seçer sadece sev hep çoğu vaktini sana harcıyorsa bilki seni seviyordur ...hem kız milleti seni öpecek kadar yakınsa seni seviyordur bunu daha önce neden farketmedik ki:)

Yükleniyor...