Çok zor durumdayım, ne yapmam gerek?

sevgilimi çok ama çok seviyorum ama zamanında hiç akıllı durmamıs ilk sevgilsinin elini felan tutmamıs ayrılmıs sonra ona inat biriyle çıkmıs tabi bunların hiçbirini sevmemiş sonra 3.sevgilisi ile baya uzun sürmüş arabasına binmiş elini tutmuş 6 7 kere yanagından öpmüş sonra ondan ayrılmıs cok zorda olsa ayrılmıs tabi kendi kafasından ayrılmıs ama cocuga göre öyle birşey yok sonra bir arkadas zoruyla biriyle çıkmıs ama görüşmemiş bile internetten telefondan sırf o arkadasının hatrı için sonra biriyle daha çıkmıs oda kuzenının hatrına çıkmış ondanda ayrılmıs tabi bu 4 tane 5 tane sevgilsinin 1 tanesinin elini tutmuş öpmüş yanagından sonra benimle çıkmaya başladı tabi çok seviyordum 6 7 ay oldu nerdeyse ilk defa öpüştügümüzde utancından yerin dibine girdi 2 gün konusamadı cok masum cok güzel ama işte o geçmişi bitiriyor beni düşündükçe ölüyorum kaldığımız yer küçük bir yer ve biz ailecek çok ama çok tanınmış biriyiz şimdi evlilik hayallerimiz war ama ileride evlenince çok sıkıntı olur diyorlar herkes laf yapar diyorlar ama ben sevdigim içn vazgeçemiyom nolur yardım edin ne yapıyım ve beni çok sevdigiini söylüyor bende inanıyorum Şu an çok mutlyuz çok pişmanım onun bununla çıktığım içn keşke önceden karşıma çıksaydın diyor bende aynısını diyorum ve şans buya ben hiçkimseyle çıkmadım hayatmın askını bekledim oda geldi ama işte durum ortada lütfen yardım edin :( :( :(

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ah be abicim üzme kızı da kendinide, sevgilin nur gibi tertemiz gönlün rahat olsun. Ne geçmişler okuyoruz, duyuyoruz , biliyoruz. Birbirinize sahip çıkın Allah mesud etsin.

0|0
    0|0
    • B'nde öyle diyorum ama dediğim gibi kaldığımız yer küçük evlenirken biri ben o kızla takıldım dese :( ya da bilmem birşey

Kızlar Ne Diyor 2

• Ortada sorun mu var anlamadım..

0|0
    0|0
  • geçmişi niye bukadar kurcalıyosunki anlamadım.sonuçta ortada yerin dibine çokda girecek bir hata yokki...sen şimdiye kadar kaç kız öptün onu soralım

0|0
    0|0
    • Hiç öpmedm :(

• yaşın küçük.daha ortam falan çok görmedin sen.akrabanında dediği gibi bir üniversiteye gitde gör.nasıl laçka ilişkiler.kimin eli kimin cebinde belirsiz bazen.çok düzgün okuyanlarda var tabi ama sana denk gelirse oda.kızın değerini bil.sırf buyuzden yargılama onu.

• iyide sen o hayatındayken tabikide dönüp kimseye bakmıycaksın normalide bu zaten.sen onun hayatındayken gidipde kız başkalarını öpmemişki

Erkekler Ne Diyor 2

• Oğlan baya bir çapkınmış ha.

0|0
    0|0
  • Birader aynı yaştayız ve bende senin gibi ilk kez birini deli gibi sevdim. Tabi şimdi ayrıyız o ayrı mesele ama sen bu kızı yani yengeyi asla ve asla üzme! Alnından öp benimsin de. Neler neler gördüm hayatta iğrenirsin gerçekten. Bu kız temiz bir kız. Mutlu olun.

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun doğru bende görüyorum ama işte ne yapayım :( sen benim sonumsun öyle olacan öyle kalacan ayrılmaya çalışma diyor tam hayal ettigim kız :( ama işte ne bilim

• Tamam hadi yapmadı diyelim 1 2 tane kişnin arabasına binmiş gelde delirme :(

• Kıza güven ama işi sağlama almanın yollarıda var biliyosun birader. O çocuk belkide seninle mutlu olmasını istemiyor kızın ondan böyle yapıyor.

Yükleniyor...