Türkiyede hangi takımın erkek taraftarı yakışıklı?

türkiyedeki takımlarımızdan hangi takımın taraftarı yakışıklı

galatasaray mı

fenerbahçe mi

beşiktaş mı

yada diğeri mi

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• fenerbahçe :)

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Benimki Galatasaraylı olduğu için Gs diyorum. ;D

0|2
    0|1
  • Arkadaşlar bu konunun genellemesi olmaz aslında yani neden, takım tutmak gönül işidir. Brad Bitt gibi Beşiktaşlılar da vardır sokakta ayakkabı boyacılığı yapan Beşiktaşlılar da mesela. Benim Bandırmasporum da öyle, tribünde zengin fakir, yakışıklı güzel çirkin ayırt etmez. Önemli olan halkın takımı olabilmektir. Taraftarı güzelleştiren dış görünüşten önce centilmenliğidir. Özellikle Akhisar ve Beşiktaş taraftarlarını bu sebepten ötürü tebrik ediyorum :)

0|0
    0|0
  • genellikle galatasaraylılar yakışıklı beşiktaşlilar tarz fenerbahçeliler karizmatik oluyor her ne kadar kesin bişey söyleyemesemde

0|2
    0|0
  • bu nasil bir genelleme, simfi fenerbahce desem Hasan Ali de mi yakisikli sayilcak öeh.

0|0
    0|1
  • Beşiktaşın erkekleri:)

0|1
    0|1
  • BEşiktaş taraftarı tabikide :D

0|1
    0|1
  • Bu konuda genelleme yapmak çok zor. Tribüne bakarsak her tipten insan görebilirsin çünkü.

İskandinavlar yakışıklı deyip geçeyim ...

0|0
    0|1
  • manchester united taraftarı:DDDDD

0|0
    0|0
  • Tavşanlı linyitspor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Akçaabatlılar çok yakışıklı

0|1
    0|0
  • Hangi takımın erkekleri yakışıklı bilmem de en delikanlıları Beşiktaşlı <3

0|1
    0|0
  • GALATASARAY.

0|1
    1|2
  • kocayı çarşıdan almayacaklar gelmesın bu soruya :D

0|0
    0|1
  • 0|0
    0|0
  • Ne kadar saçma bir sorduğunun farkında olduğun için kendini gizlemekle iyi etmişsin.

0|1
    0|0
  • Ne kadar saçma bir soru ya bütün herkesi görüp ortalamasını almamız gerekiyo buda biraz imkasız gibi değilmi ?

0|0
    0|0
  • Yok artık. :)

0|0
    0|0
  • fenerbahçenin taraftarları genelde kızlardan oluştuğu için onların kı güzel oluuyo genelde :-) ama beşiktaş harbi adam takımı yani.. ölümüne beşiktaş :-)

0|0
    0|0
  • off offf geberdim soruya gel

0|0
    0|0
Yükleniyor...