Bir erkeği anlayamamak

arkadaşlar ben bu çocukla 3yıl önce sadece 1 kez buluştum.sonra ayrıldık.geçen gün facebooktan mesaj attım.oda yazdı aynı gün taa yoldan geri döndü benim için.ogün çok güzeldi.ertesi günde beraberdik tüm gün.sonra 2 gün önce biz arkadaşız çünkü ben başkasını seviyorum dedi.ama zaman herşeyin ilacı dedi.dünde aynı şeyi söyledi biz arkadaşız.bugünse annenden utanıyorum eğer görürse aramızda bişey olduğunu anlıcak dedi.bugün yanında otururken telefonu çaldı meleğim diye biri aradı.sakladı telefonu benden.benden yanından ayrılıp eve geldim.ama mesaj hep o atıyor,bitanem diyor.şimdi bu çocuk napmaya çalışıyor.arkadaşmıyız yoksa sevgilimi?yoksa beni garantidemi tutuyor.

Güncellemeler:
ama şöylede bir durum var ben ilk konuştuğumuzda değiştim daha sabırlıyım dedim.acaba böyle yaparak sabrımımı ölçüyor

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Günübirlik güzel bir eğlence yaşamışsınız...Gerisini boş ver...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tamamen dengesizlik. bence tepkini koy ortaya, madem sevgilin var konuşmamız gerek yok de, ya da bir karar ver falan de işte.

0|0
    0|0
    • yaa diyorki arkadaş olarak daha iyi oluyor.bana yakın dvran sarıl öp sevgili olunca böyle olmuyor diyor.ben hiçbişey anlamadım bu çocuktan

• hem sevgili gibi takılalım hem de sevgili olmayalım diyo. eğer hoşnutsan devam et ama bence seni kenarda tutuyo bu çocuk

• tabikide değilim ağzının payını vereyim en iyisi :)

• seni elde tutmaya çalışan bir beceriksiz.eline yüzüne bulaştırmış.

0|0
    0|0
  • Bu çocuk seni yedekte tutuyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...